Dev oyunculuklar ile son zamanların en başarılı dizilerinden olan Mahkum için ilginç haberler gelmeye başladı...

Fox TV'nin reyting rekortmeni dizisi Mahkum için son zamanlarda yapılan eleştiriler ve senaryo hataları sonrası büyük değişiklik kararları alındı.

Özellikle başrolde yer alan Seray Kaya’nın diziden ani şekilde çıkartılması ve Tala Bulut ile dağılan hikayenin toparlanamayıp senaryoda hata üzerine hata yapılması seyirciyi adeta çileden çıkarmıştı.

Alınan bilgilere göre de bu kadar hata ve tepkiden sonra Mahkum dizisinin ikinci sezonu için beklenildiği üzere ciddi değişiklikler yapılmaya başlandı bile.

Mahkum Dizisi 21 Bölüm | FOX

Öncelikle Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun harika oyunculuklarına sahne olan diziye yeni isimlerin dahil olacağı öğrenildi.

Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu gibi önemli oyuncular ile desteklenen hikayede Seray Kaya'nın dönmesi mümkün değil ama bu küskünlüğü telafi edecek isimler ile anlaşmalar başladı.

En son hikayeye bir türlü oturtulamayan Talat Bulut’un ayrılığı sonrası senaristlerin senaryoyu yeniden şekillendireceği ve daha dikkatli bir kurgu yaratacakları ise kesin.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?

Savaş ve Barış! İsmail Hacıoğlu, Mahkum dizisinde iki karakteri canlandırıyor...

Bu arada teknik ekipte bile değişimin yaşandığı Mahkum yeni sezonu için heyecan da doruğa çıkmış durumda.

Dizden ilk olarak yönetmen Volkan Kocatürk ayrılırken, koltuğa oturan yeni yönetmenin ise Özgür Sevimli olduğu öğrenildi.

Eylül ayında yeni sezonuna başlayacak dizide ise en çok merak edilen yeni oyuncular ancak şuan için net bir şekilde paylaşılan bir isim yok.

Mahkum Dizisi Barış, Savaş'ı öldürdü! | FOX