FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Mahkum Cemre kimdir? Mahkum Cemre’yi hangi oyuncu oynuyor? Seray Kaya kimdir? Seray Kaya kaç yaşında? Seray Kaya biyografisi? İsmail Seray Kaya oynadığı diziler? Seray Kaya sevgilisi kim? Seray Kaya ne mezunu?

Televizyon ekranlarının en çok merakla beklenen dizilerinden olmayı başaran Mahkum bu akşam FOX TV ekranlarında büyük beklentilerle başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile oldukça İddialı olan dizi Mahkum’un hakkında her şey merak konusu olmuş durumdayken tabi ki ilk sırada oyuncu kadrosu gelmekte.

FOX TV ekranlarının büyük umutlarla ekrana taşıdığı iddialı dizisi Mahkum, hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile ciddi bir merak uyandırmış durumda. MF Yapım ve Asena Bülbüloğlu yapımcılığı ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk var.

cemre2

Orijinali bir Güney Kore yapımı olan dizi Mahkum, konusu ile de merak topluyor.  Innocent Defendant adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Mahkum, konu olarak birebir orijinaline bağlı olarak ilerleyecek. 2017 yılında toplam 18 bölüm olarak yayınlanan Innocent Defendant adlı dizinin konusu ise şöyle; İdealist bir savcı bir gün ölüm mahkumu olarak bir hücrede uyanır. Yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle nasıl hapse girdiğine dair hiçbir şey hatırlamayan savcı hafızasını geri kazanmak ve adını temize çıkarmak için zorlu bir mücadeleye koyulur.

İddialı dizi Mahkum oyuncu kadrosunda ise usta isimler Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun yanı sıra Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Alara Bozbey, Mehmet Ulay, Gülçin Hatıhan, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Gökberk Polat, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Ramiz Mullamusa, Muharrem Türksever, Murat Şahan, Anıl İlter, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, İlker Yağız Uysal, Alya Sude Mazak gibi değerli isimler yer alıyor.

Mahkum Cemre sempatik oyunculuğu, güzelliği ve bir yerlerden tanıdığımız siması ile dikkatleri üzerine çeken bir isim oldu. Mahkum Cemre kimdir? Mahkum Cemre’yi hangi oyuncu canlandırmaktadır? Mahkum Cemre gerçek adı ne?

cemre4

Mahkum dizisinde Cemre’yi oyuncu Seray Kaya canlandırmaktadır. Seray Kaya kimdir? Seray Kaya nereli? Seray Kaya kaç yaşında? Seray Kaya hangi dizilerde rol aldı?

SERAY KAYA KİMDİR?

4 Şubat 1991, İstanbul doğumlu oyuncu, Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitim almış bir isim.

2012 yılında Atv'de yayınlanan Huzur Sokağı adlı dizide "Rezzan" karakteri ile televizyon dünyasına adım atan oyuncu asıl şöhretine 2017 ve 2020 yılları arasında FOX'da yayınlanan Kadın dizisindeki "Şirin Sarıkadı" karakteri ile ulaşmıştır.

Seray Kaya Haziran 2021’de olaylı Elmalı davası sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, arkadaşının babası tarafından cinsel istismara uğradığını belirterek "Ben de çocuktum. Aileme anlatamayacak kadar çok korkmuştum ve sustum. Arkadaşımın babası tarafından defalarca uğradığım cinsel istismarın suçlusu ben değilim. Artık korkmuyorum. Birbirimizin sesi olmaya, sesini duyuramayan istismara uğrayan çocuklar için ses olmaya devam edeceğim." Paylaşımı ile medyada uzun süre konuşulmuştu.

Başarılı oyuncu bir dönem basketbolcu Birkan Batuk ile olan ilişkisini sonlandırmış ve uzun süre yalnız olan oyuncu 2020 Ocak ayında başa bir erkek ile birlikte yakalanmış ancak açıklama yapmadığı için kiminle beraber olduğu öğrenilememişti.

Seray Kaya’nın yer aldığı film ve diziler ise şöyle;

2019      Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı / Film

2012      Huzur Sokağı    

2014      Kocamın Ailesi  

2016      Gülümse Yeter

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek Şarkısı Ve Sesi İle Gündemden Düşmüyor! Rojbin Erden Kimdir? Şarkıcı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek Şarkısı Ve Sesi İle Gündemden Düşmüyor! Rojbin Erden Kimdir? Şarkıcı mı?

2017      Kadın   

2020      Kuruluş Osman

MAHKUM CEMRE KİMDİR? MAHKUM CEMRE HİKAYESİ NE?

30’lu yaşlarda olan Cemre, Ankara Hukuk Fakültesi'ni dereceyle bitiren zeki, güzel ve çok hırslı ancak çalışkanlığına rağmen başarısız bir avukat. Hukuk bürolarında stajyer avukat olarak başladığı iş yaşamına kurumsal hayata ayak uyduramadığı için kovulmuş, dolayısı ile devlet kadrosunda, kimsenin almadığı ya da almaya cesaret edemediği davaları alan bir kamu avukatı olarak çalışmakta. Özellikle kadın ve çocuk davalarını seçen Cemre’nin henüz kazanabildiği bir dava yok ancak Fırat'ın masumiyetini kanıtlayacağı büyük duruşma en büyük davası olacak.