Fox Tv'nin yeni dizisi Mahkum Camdaki Kız karşısında reytinglerde kaçıncı oldu? Mahkum dizisi tuttu mu? 16 Aralık 2021 Perşembe reyting sonuçları? Bir Zamanlar Çukurova, Mahkum, Camdaki Kız reytinglerde deprem!

Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova'nın yer aldığı Fox Tv'nin yeni dizisi Mahkum Perşembe günü reytinglerde kaçıncı oldu?

Salı akşamı ilk bölümü verilen Güney Kore uyarlaması Innocent Defendant dizisinden uyarlanan Mahkum dizisi ikinci bölümü ile dün Perşembe akşamı ekranlara geldi. Mahkum dizisi bundan böyle Perşembe akşamları seyirci karşısına çıkacak. Peki ama Perşmbe reytingleri ne oldu? Mahkum tuttu mu? 16 Aralık Perşembe reyting sonuçlarında Mahkum kaçıncı oldu? Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova dizisini geçti mi?

Pazar akşamları Yargı'ya rakip olması beklenirken Fox Tv'nin yine stratejik hatalı kararı nedeniyle Slaı ve Perşembe günleri denen Mahkum dizisi reytinglerde kaçıncı oldu. Pazar akşamı reytingleri düşen Yargı'ya karşı reakip olacak bir diziyken Perşembe akşamı Camdaki Kız karşısına konulan Mahkum reytinglerde kaçıncı oldu? 

16 ARALIK 2021 PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI

Camdaki Kız dizisi durgun bölümü ile reytinglerde düşüş sergiledi ve bu AB'de Mahkum dizisine yaradı. Ancak TOTAL'de Mahkum beklenileni veremedi ve Bir Zamanlar Çukurova ve Camdaki Kız'a yenildi. 

İşte dün akşanki reyting sonuçları;

ABC'DE

İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu! İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu!

v

AB'DE

a-1

TOTAL'DE

t-1