Fox Tv yine bir dizinin daha başını yakmaya hazırlanıyor. Kötü stratejiler devam ediyor. Yeni dizi Mahkum ilk bölümü Salı günü yayınlanırken ikinci bölümü Perşembe yayınlanarak Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin her an gözden çıkarılması bekleniyor. Pazar günü Yargı'nın düşen reytinglerini almak yerine skandal karar!

Dizilerini patır patır daha 3. bölümden bitiren Fox Tv yanlış gün seçimleri ile hala devam ediyor. Kanal yeni iddialı dizisi Mahkum'un ilk yayın gününü Salı'ya ikinci bölümünü Perşembe'ye alarak reyting ölçümü yapacak. 

Salı günleri yayına başlayan ve karşısındaki önemli rakibi Masumlar Apartmanı'na karşı kazanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine kanaldan büyük terbiyesizlik!

Fox Tv kötü gün seçimini sürdürüyor. Dizilerin bitmesindeki en büyük etken yanlış gün seçimi olan Fox tv'den bir facia daha geliyor. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun başrolünde yer aldığı iddialı yeni dizi Mahkum'un yayın günü ne zaman olacak merak ediliyordu.

FGCKTRNXoAEdkMO

Mahkum dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizinin ilk günü haftaya Salı olurken ikinci bölümü Perşembe günü yayımlanacak. Böylelikle Mahkum dizisi Salı günü mü Perşembe günü mü iyi reyting alacak duruma bakılacak. Bu sezonun rekor reytinglerini alan Perşembe akşamları Camdaki Kız dizisine karşı konulacak herhangi bir dizinin şu an tutma şansı yok.

Yasak Elma'da Çanlar Çalıyor! Amerikan Dizisi Dr. Death'ten Teklif Gelen Biran Damla Yılmaz Ayrılıyor! Ne Zaman? Yasak Elma'da Çanlar Çalıyor! Amerikan Dizisi Dr. Death'ten Teklif Gelen Biran Damla Yılmaz Ayrılıyor! Ne Zaman?

Mahkum dizisinin Pazar gününe konulmaması büyük bir saçmalık. Pazar akşamları bu sezonun en çok kouşulan dizisi Yargı reyting kaybına başladı. Katilin ortaya çıkması heyecanı zaten bitirirken dizide Engin karakterinin değişimi seyirciyi uzaklaştırmıştı. Karşısına aynı türde çıkacak Mahkum dizisi bu anlamda büyük bir rakip olacaktı.

Ancak Fox Tv yayın akışını yine mantıksız bir seçimle yapmayı başardı. Bu sezonun en güzle işlerinden biri olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin deneme tahtası olarak kullanılması hem seyirciye hem de diziye büyük bir saygısıszlık. Mahkum dizisinin ise Pazar günü yerine Perşembe olabilme ihtimalinin düşünülmesi büyük bir hata. Görüne o ki Fox Tv yine kıyıma devam edecek hem de bu sefer oldukça iddialı dizilerin günahına girecek.