Darmaduman dizisi için FOX TV Mahkum'u erken bitirdi. Öyle ki Darmaduman dizisi konusu gereği Duy Beni dizisinin de fişini çektirecek denildi

2. sezon reyinglerde 15. sıralamaya kadar geirleyen Mahkum dizisi için FOX TV nihayet fişini çekmişken Mahkum dizisinin boşlukta bıraktığı zorlu reyting akşamı Perşembe akşamı FOX TV'de hangi dizi yayınlanacak sorusu merak edilir oldu.  Mahkum dizisi yayınlanacak olan 321. bölümü ile final yapıyor. Mahkum finali sonrasında FOX TV'de bir dizide gün değişikliğine gidileceği söylense de yeni bir dizi başlayacağı da iddia ediliyor. 

Mahkum dizisinin bittiği haftadan sonra ilk Perşembe akşamı Aldatmak ve Gelsin Hayat Bildiği  Gibi dizilerini adeta korkutan DarmaDuman dizisi başlayacağı açıklandı.   Darmaduman dizisi ne zaman başlayacak sorusu yavaş yavaş şekillenmeye başlarken, Mahkum dizisinin finalinin yapıldığı 27 Ekim akşamı Darmaduman ilk bölümü ile izleyici beğenisine sunulacak. 

MF Yapım tarafından geçtiğimiz sezon başlayan ve adeta dizi katili olarak tanımlanan Mahkum dizisi 2. sezonunda gerek konu değişikliği gerekse de oyuncu değişiklikleri sebebiyle reytinglerini koruyamadı ve Kanaldan hemen final haberi geldi.

Aynı dönemde de FOX TV yapımcıları Darmaduman dizisi reklamlarını yapmaya başlaması aslında durumu özetlemişti. Mahkum dizisi yerini Darmaduman alacak.

Yani Darmaduman dizisi hangi olacak sorusunun yanıtı böylece Perşembe olarak ortaya çıkarkeni zorlu reyting akşamı için FOX TV yeni dizisi Darmaduman'a çok güveniyor. 

Darmaduman dizisi uyarlama mı

Gençlik aşk ve heyecanının en uyarlanmış hali olan Beverly Hills 90210 dizisi uzunca süredir gündemdeydi. 

Çekimlerinin başlanacağı öğrenilen Darmaduman dizisi oyuncu kadrosunda da birbirinden yetenekli genç oyuncular yer alıyor.

Genç oyuncu furyasının yaşandığı günümüzde Beverly Hills 90210 uyarlaması olarak Darmaduman dizisi Mahkum'un finalini erken saatte ettirecek. 

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Darmaduman ilk bölümü ne zaman?

27 Ekim akşamı Mahkum dizisi 30 bölümlük ekran macerasını sonlandırmasının hemen akabinde Darmaduman dizisi ilk bölümü başlayacak. 

Darmaduman oyuncu kadrosu

Merakla beklenen gençlik dizisi olarak bizlerle olan Darmaduman dizisi oyuncu kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Ali Önsöz, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun gibi isimler yer alıyor. 

Öyle ki Darmaduman dizisinin nerdeyse gençlik dizisi olması sonrasında diğer bir gençlik dizisi Duy Beni ile aynı gün yayınlanacak ve Duy Beni dizisini tahtından ettirip final yaptıracak.