FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Mahkum Zeynep kimdir? Mahkum Zeynep’i hangi oyuncu oynuyor? Alara Bozbey kimdir? Alara Bozbey kaç yaşında? Alara Bozbey biyografisi? Alara Bozbey oynadığı diziler? Alara Bozbey sevgilisi kim? Alara Bozbey ne mezunu?

FOX TV’nin büyük umutlarla ekrana taşıdığı uyarlama dizi Mahkum bu akşam FOX TV ekranlarında başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile oldukça İddialı olan dizi Mahkum hakkında her şey merak konusu olmuş durumdayken ilk sırada dikkat çeken oyuncu kadrosu var.

FOX TV ekranlarının yaptığı reklamlarla ve bağladığı umutlarla oldukça iddialı olarak ekrana taşıdığı yeni dizisi Mahkum, hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile ciddi bir merak uyandırmış durumda. MF Yapım ve Asena Bülbüloğlu yapımcılığı ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk var.

zeynep2

Orijinali bir Güney Kore yapımı olan Mahkum, konusu ile de merak ediliyor. Innocent Defendant adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Mahkum, konu olarak birebir orijinaline bağlı olarak ilerleyecek. 2017 yılında toplam 18 bölüm olarak yayınlanan Innocent Defendant adlı dizinin konusu ise şöyle; İdealist bir savcı bir gün ölüm mahkumu olarak bir hücrede uyanır. Yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle nasıl hapse girdiğine dair hiçbir şey hatırlamayan savcı hafızasını geri kazanmak ve adını temize çıkarmak için zorlu bir mücadeleye koyulur.

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

İddialı dizi Mahkum oyuncu kadrosunda ise Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu gibi başarılı isimlerin yanı sıra Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Alara Bozbey, Mehmet Ulay, Gülçin Hatıhan, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Gökberk Polat, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Ramiz Mullamusa, Muharrem Türksever, Murat Şahan, Anıl İlter, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, İlker Yağız Uysal, Alya Sude Mazak değerli isimler yer alıyor.

Mahkum Zeynep tanıdık siması ile dikkatleri üzerine çeken bir isim oldu. Mahkum Zeynep kimdir? Mahkum Zeynep’i hangi oyuncu canlandırmaktadır? Mahkum Zeynep gerçek adı ne?

zeynep3

Mahkum dizisinde Zeynep’i oyuncu Alara Bozbey canlandırmaktadır. Alara Bozbey kimdir? Alara Bozbey nereli? Alara Bozbey kaç yaşında? Alara Bozbey hangi dizilerde rol aldı?

ALARA BOZBEY KİMDİR?

Alara Bozbey, 20 Şubat 1986 Litvanya doğumlu oyuncu ,bir süre Litvanya’da yaşadıktan sonra annesinin evlenmesi üzerine Türkiye’ye geldi. Alara Bozbey; Türk vatandaşlığı alarak Aliona olan ismini Alara olarak değiştirmiş.

İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında rol aldığı Yabancı Damat dizisi ile yaşayan oyuncu; Bedel, Gamsız Hayat, Benim İçin Üzülme, Karadağlar, Adanalı, Prenses Perfinya, Hepsi 1, Evimin Erkeği , Dolunay ve Arka Sokaklar dizilerinde rol almıştır.

Uzun süre ünlü komedyen Ata Demirer ile bir ayrı bir barışık beraberlik süren güzel, 2020 yılında haklarında yoğun şekilde yer alan evlilik haberlerine rağmen herhangi resmi bir adım atmadı.