Güneşi Gördüm, Mucize ve New York’ta 5 minare gibi filmleri ile sinema tarihine adını yazdıran Mahsun Kırmızıgül, yepyeni bir proje ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül Prestij Meselesi filmine hazırlanıyor. Filmde Alişan ve Özcan Deniz’i kimin oynayacağı merak konusu oldu. İşte detaylar…

Uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönen Mahsun Kırmızıgül, artık hem sinema hem de müziği bir arada yürütecek. 53 yaşındaki ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül geçtiğimiz günlerde usta yapımcı Fatih Aksoy ile yemekte buluşmuştu. Ünlü sanatçı 1990’ lı yıllara damgasını vuran Prestij Müzik yıllarını hikaye edinecek Prestij Meselesi filmine hazırlandığını ilan etmişti. Merakla beklenen Prestij Meselesi filminde Alişan ve Özcan Deniz’i kimin oynayacağı merak konusu oldu. Merak edilenler haberimizde…

Simpsonlar Yine Gündem Oldu! Simpsonlar Kehaneti İle Dizinin Yaratıcısı Matt Groening'in Sözleri Olay Oldu! Simpsonlar Yine Gündem Oldu! Simpsonlar Kehaneti İle Dizinin Yaratıcısı Matt Groening'in Sözleri Olay Oldu!

7 tam-1

Mahsun Kırmızıgül’den Yeni Film!

16 yıl önce Bodrum’da bıraktığı sahnelere geri dönen ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül sinema ve müziği bir arada yürütecek. Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül geçtiğimiz gün Bodrum Yalıkavak’ta sahne almaya hazırlanırken polisten gelen uyarı ile şarkılarını orkestra olmadan söyledi. Başarılı sanatçı Kırmızıgül, “Sesle ilgili problemlerimiz var, maalesef sesimizi kıstılar” ifadelerinin kullanarak dinleyicilerden özür diledi. Daha sonra Kırmızıgül şarkılarını orkestra olmadan söyledi.

Başarılı sanatçı dinleyicilerden özür diledikten sonra ücret alınmayacağını da açıkladı. Kırmızıgül, “Maalesef sesimizi kıstılar. Onun için bu akşam canlı okuyacağım. Gerçekten yapılmaması gereken bir şey, burası turizm bölgesi… Yapmayın efendiler, kıymayın efendiler! Bu güzel mekana, sanatçı ve sanata yazık ediyorlar. Gelen herkes misafirimizdir” açıklamasını yapmıştı.

Poll Production ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserlerinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, ikinci defa hayranları ile bir araya geldi. Başarılı şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün konser biletleri de günler öncesinde bitti. Kırmızıgül konserde sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Konser alanına girmek için uzun kuyruklar oluştu.

3_1280x720-23

Prestij Meselesi Filminde Alişan ve Özcan Deniz’i Kim Oynayacak?

Filmleri ve şarkıları ile milyonlarca insanın gönlünde taht kuran başarılı sanatçı Mahsun Kırmızıgül bomba gibi bir film ile geliyor. Yazıp yönettiği filmler gişe rekoru kırarken, ünlü sanatçı Kırmızıgül bu kez herkesin merak ettiği prestij yıllarını hikaye edinecek bir film çekmeye hazırlanıyor. Filmin bir zamanlar Alişan, Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül arasında geçen prestij yıllarını konu alacağı söylendi.

Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül ’ün Kuruçeşme’deki konserine katılan İsmail Saymaz, sosyal medya hesabından film ile ilgili detaylar paylaştı. Saymaz, “Bir magazin haberi vereyim. Kırmızıgül, 1990’ların başındaki Prestij Müzik yıllarını Prestij Meselesi adlı bir filme dönüştürüyor. Filmde Mahsun’u bire bir kendisine benzeyen oğlu Mahmut canlandıracak” ifadelerine yer verdi. Filmde Alişan ve Özcan Deniz’i ise kimin oynayacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.