Seneler sonra sahnelere dönen ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül polis uyarısı ile şaşkınlık yaşadı. "Yapmayın efendiler, kıymayın efendiler! Bu güzel mekana, sanatçı ve sanata yazık ediyorlar" sözleri olay oldu.

Bodrum Yalıkavak'ta sahne alacak olan Mahsun Kırmızıgül polis tarafından engellenince tepkisiz kalmadı.

Şarkıcı, besteci, oyuncu, yönetmen ve senarist olarak yıllardır başarılı işlere imza atan Mahsun Kırmızıgül 16 yılın ardından müziğe geri dönmüştü.

Son yıllarda müziğinden çok Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, Gecenin Kanatları, New York'ta Beş Minare gibi başarılı filmleri ile gündem olan Kırmızıgül, Bodrum Yalıkavak'ta yeni açılan Gala adlı mekânda sahne alacaktı.

Perihan Savaş da Yaşanan Yoksulluğa Ve Yoksunluğa İsyan Etti! "Burası Türkiye Ve Biz Türk'üz" Perihan Savaş da Yaşanan Yoksulluğa Ve Yoksunluğa İsyan Etti! "Burası Türkiye Ve Biz Türk'üz"

MAHSUN44

Ancak konser hazırlığı sırasında polislerin mekana gelip müzik yapamayacağını söylemesi üzerine Mahsun Kırmızıgül seyircilerden özür diledi.

Mahsun Kırmızıgül'ün canlı müzik yapması engellendi ve polis sesi kapattı ancak ‘Bu gece gelen herkes bizim misafirimiz’ diyen Kırmızıgül, orkestrası engellenince müzik sistemine gerek olmadığını açıkladı ve çıplak sesle şarkı söyledi.

Yalıkavak Gala’nın işletmecisi Şefik Öztek ise o anları “Bürokratik engeller çıksa da karşımıza, yıkılmadık ayaktayız" diyerek paylaştı.

Mahsun Kırmızıgül ise çok konuşulan açıklamasında "16 yıl sonra Bodrum'a çıkıyorum ama maalesef sesimizi kıstılar. Ben bu akşam canlı okuyacağım. Yapmayın efendiler, kıymayın efendiler! Bu güzel mekana, sanatçı ve sanata yazık ediyorlar" demesi ile yaşanılanlara damga vurdu.

Mahsun Kırmızıgül'ün Bodrum'daki sahnesinde müziği kestiler! "Kıymayın efendiler!"