Son dakika deprem haberi… Malatya’da 5,2 şiddetinde deprem meydana geldi. AFAD son dakika bilgisine göre merkez üssü Pötürge ilçesi olan deprem saat 17.02’de gerçekleşti. Deprem yerin 6,72 km derinliğinde yaşanırken can ya da mal kaybı olmadığı öğrenildi.

AFAD son dakika deprem… Son dakika haberine göre saat 17.02’de Malatya’nın Pötürge ilçesinde 5,2 şiddetinde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Pötürge ilçesi olarak açıklanırken hem AFAD hem de Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini 5,2 olarak duyurdu.

Can ya da mal kaybı yok

Paniğe sebep olan deprem sonrasında Malatya Valisi Aydın Baruş açıklama yaptı. Vali Baruş, depremde can ya da mal kaybı olmadığını belirtirken, herhangi bir olumsuz ihbar almadıklarını da ifade etti.

AFAD son dakika açıklaması

Malatya’da meydana gelen deprem sonrasında AFAD da son dakika açıklaması yaptı. AFAD son dakika deprem açıklaması şöyle; "Pütürge ilçesinde meydana gelen 5,2 büyüklüğündeki #deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Saha tarama çalışmaları devam etmektedir."

Gözden kaçırmayın

Skandal İddia Gerçek Çıktı! AKP’nin Adana Mitingine Gençlerin Kandırarak Sadece "Şenlik" Söylemiyle Götürüldüğü Öğrenild Skandal İddia Gerçek Çıktı! AKP’nin Adana Mitingine Gençlerin Kandırarak Sadece "Şenlik" Söylemiyle Götürüldüğü Öğrenild

Bakan Kurum’dan açıklama

Deprem sonrası Bakan Murat Kurum’da açıklama yaptı. Bakan Kurum, "Malatya'nın Pütürge ilçesinde meydana gelen 5,2 büyüklüğünde deprem nedeniyle vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İl Müdürlüğü ekiplerimizi incelemelerini yapmak üzere bölgeye sevk ettik. Süreci yakından takip ediyoruz. Malatya'mıza ve ülkemize geçmiş olsun." dedi.