Yaşanılan ekonomik koşullarda herkesin artık ezberlediği sokak röportajları ve buradaki muhabbetlerle taraflar malumunuz. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan bu da kaçmadı.

Olay Açıklama Geldi! "Kanal İstanbul Satılıyor" Dendi! Hangi Ülkeye Satılıyor? Sosyal Medya Bu Sözler İle Sallandı! Olay Açıklama Geldi! "Kanal İstanbul Satılıyor" Dendi! Hangi Ülkeye Satılıyor? Sosyal Medya Bu Sözler İle Sallandı!

Ekonomideki kötü gidişatı eleştirenlere artık ezberlemiş olduğumuz malum bir cümle vardır hani. Yaşlıların savunmaya geçip söyledikleri “çıkar telefonunu’ sözünden bahsediyoruz.

Bu ezber Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da gündeminde oldu. Mansur Yavaş, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen gençlere “Çıkar telefonunu, hani öyle diyorlar ya” diye seslendi.

Görüntüleri sosyal medya hesabından da paylaşan Yavaş, bu paylaşımlar ile birlikte öyle bir cümle kurdu ki sosyal medyada yine TT oldu. Yavaş gençlere şu sözlerle seslendi;

“Sorumluluğumuz çıkardığınız telefona göre bahane bulmak değil, gelecek kaygınızı giderecek çözümler üretmek. İstediğiniz gibi çıkarın telefonlarınızı”