Maraşlı 19. Bölümünde Mehmet İnce Bombası! Final Derken Hikaye Yeni Başlıyor!

Maraşlı Mehmet İnce kim? Maraşlı'da Mehmet İnce sürprizi! Maraşlı 19. bölüm fragmanında büyük sürprizler!

Dizi Haberleri 21.05.2021 - 22:21 21.05.2021 - 22:29 Ece Sahan

Maraşlı yeni bölüm fragmanında Mehmet İnce sürprizi! Maraşlı'da her şey bitti derken yeni başladı! 

Maraşlı dizisinde geçen hafta Türel ailesinin erkekleri Aziz Türel ve İlhan Türel, Savaş tarafından öldürülerek şaşkınlık yaratmıştı. Maraşlı 18. bölüm ağızları adeta açık bıraktı. Diziden Aziz Türel karakterine hayat veren Kerem Atabeyoğlu ve İlhan Türel karakterine hayat veren Cemil Büyükdöğerli ayrıldı. Seyirciler final mi olacak diye merkalanmaya başlamıştı.

Maraşlı 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Maraşlı dizisinin son bölümünde Necati'de kendini asarak intihar etti. Ancak Necati öldü mü henüz bilinmiyor. 

Maraşlı yeni bölüm fragmanında ise final beklerken oyun yeniden kuruldu. Dizi adeta yeniden başlıyor!

Maraşlı'da Savaş, Türel'lerin cinayetini Celal'in üzerine yıkmış ve Celal hapise girmişti. Yeni bölümde ise işin şekli değişti.  Maraşlı 18. bölüm fragmanında Celal hapisten çıkarken eski karısının yanına gidiyor.

Celal Kün, Mehmet İnce çıktı!

Maraşlı hapisten çıktıktan sonra eski karısı Hilal'in yanına gitti. Hilal karşısında Celal'i görünce ona Mehmet diye seslendi. Yani Mehmet İnce, Maraşlı çıktı! 
Peki Kim bu Mehmet İnce? 

Maraşlı dizisinde Mehmet İnce lafı ilk Necati'nin ağzından çıkmıştı. Necati, Hilal'e "Mehmet İnce yaşıyor mu?" Diye sormus ve Hilal'de bunun üzerine Necati'ye vurmaya yeltenmişti. Herkes kim bu Mehmet İncce diye beklerken Celal Kün, Mehmet İnce çıktı.

Maraşlı dizisi 18. bölümde görülen o ki dizide yeni sırlar ortaya çıkacak. Yani Maraşlı'da Türel ailesi yok oldu ancak arkasında asıl hikayeyi bıraktı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@