ATV'de yeni başlayan Maraşlı dizisi reytinglerde Çukur ve Yasak Elma'yı geride bırakarak zirveye doğru koşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük ilgi uyandıran dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son edinilen bilgiye göre ise Maraşlı dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Acar karakteri ile Harun Özer diziye dahil oluyor. Peki Maraşlı Acar nasıl bir karakter?

Alina Boz ve  Burak Deniz'in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Cengiz Sezgin, Melis İşiten, Ahmet Varlı, Abdül Süsler, Neslihan Acar ve Cemil Büyükdeğerli gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Aksiyon türünde olan dizide Maraşlı'yı  Burak Deniz canlandırırken Mahur karakterini ise Alina Boz canlandırıyor. Maraşlı'nın tek amacı; hasta olan kızı Zeliş'i iyileştirmektir.  Eski bir asker olan Maraşlı açtığı sahaf dükkanından geçimini sağlamaktadır. Mahur' un dükkana gelmesi ile tanışan ikili zamanlar birbirlerinin hayatına dokunarak büyük bir aşk yaşayacaktır.

Mahur'un ve Maraşlı'nın baş belası olan Savaş'ın adamı olarak Acar karakteri ekrana gelecektir. Savaş'ın bütün pis işlerini yapan Acar ikiliye zor anlar yaşatacaktır. Acar karakterini ise Harun Özer canlandıracaktır. Harun Özer en son Çocukluk dizisi ile ekranlara gelmiştir. Burada Ömer karakterine hayat vermiştir. Devlet tiyatro oyuncusu olan Harun Özer pek çok tiyatro oyununda  yer almıştır. Başarılı oyuncunun dizide neleri değiştireceği ise şimdiden merak konusu olmuştur.

Tims&B Productions imzalı Maraşlı dizisinin yapımını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Dizinin senaryosu Ethem Özışık , Ercan Uğur ve Hakan Bonoma tarafından kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda ise Arda Sarıgün oturuyor.  Maraşlı dizisi her pazartesi saat 20:00'de ATV ekranlarında yayınlanıyor.