Maraşlı Aziz ve İlhan Türel Öldü Mü? Maraşlı Dizisinden Beklenmedik Ayrılıklar!

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'da beklenmedik ölüm! İlhan Türel ve Aziz Türel ölecek mi? Kerem Atabeyoğlu Cemil Büyükdöğerli diziden ayrıldı mı?

Gündem 17.05.2021 - 23:43 17.05.2021 - 23:44 Berkay Keskin

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'da beklenmedik ölüm! İlhan Türel ve Aziz Türel ölecek mi? Kerem Atabeyoğlu Cemil Büyükdöğerli diziden ayrıldı mı?

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı Maraşlı dizisinde beklenemdik ayrılık! Maraşlı dizisinde ölene ölene!

ATV'nin reyting rekortmeni olmaya aday dizisi Maraşlı tüm heyecanı ile devam ediyor. Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde olduğu dizi ilk bölümünden itibaren kendisine hayran bıraktı. Ancak dizi verdiği ara sonrası reytingleri toplayamadı. 

Maraşlı dizisi ilk bölümlerdeki reytingleri yakalayamasa da adından söz ettirmeye devam ediyor. Aksiyonun durmadığı dizisi bugün 18. bölümü ile ekranlara geldi. Maraşlı dizisinin son bölümünde yine bilinen tüm gerçek değişerek seyirciyi ters köşeye yatırdı. 

Necati'nin bildiği babasının Aziz Türel olmadığı gerçeği meğer bir yalan mıydı? Savaş, babasının katilini Necati olduğunu öğrenmesi üzerine büyük intikam yemini eder. Bu sırada Mahir, Maraşlı'nın gerçek kimliğini öğrendikten sonra kendini kandırılmış hisseder ve Maraşlı'yı terk eder. Maraşlı ise Mahir'e kendini anlatmaya kararlıdır. 

AZİZ TÜREL VE İLHAN TÜREL ÖLDÜ MÜ?

Maraşlı 18. bölüm fragmanında Savaş'ın Aziz ve İlhan'ı bağladığı ve öldürdüğü görülüyordu. Aziz Türel ve İlhan Türel ölecek mi? Kerem Atabeyoğlu ve Cemil Büyükdöğerli diziden ayrıldı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@