ATV'nin yeni dizisi olan Maraşlı, başladığı günden beri adeta izlenme rekorları kırıyor. Maraşlı dizisi her hafta Pazartesi akşamı saat 20.

ATV'nin yeni dizisi olan Maraşlı, başladığı günden beri adeta izlenme rekorları kırıyor. Maraşlı dizisi her hafta Pazartesi akşamı saat 20.00'de izleyicisi ile buluşuyor. ATV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Maraşlı'nın oyuncu kadrosunda oldukça genç ve başarılı isimler yer alıyor. Reyting rekortmeni olan yeni dizi Maraşlı'nın başrollerinde yakışıklılığı ve başarılarıyla kendisinden sıkça söz ettiren Burak Deniz ve güzelliği, yeteneği ile izleyenlerin beğenisini kazanan Alina Boz yer alıyor. Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı dizi, Pazartesi günleri izleyicisi ile buluşuyor. Maraşlı dizisi yayınlandığı ilk günden beri her bölümüyle reyting rekoru kırıyor. Bir süredir devam eden hatta uzun yıllardır devam eden dizileri, reyting oranıyla geçiyor.

Pazartesi günleri, diziler arasında ekstra bir yarış oluyor. Pazartesi akşamları yayınlanan dizilere baktığımızda, her birinin ayrı ayrı büyük bir izleyici kitlesine sahip olduğunu görüyoruz. Pazartesi akşamları yayınlanan diziler arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan dönem ve tarihi dizi olan Uyanış Büyük Selçuklu yer alıyor. Uyanış Büyük Selçuklu'nun yanında Show TV ekranlarında 5. sezonu ile izleyicisi ile buluşan Çukur dizisi yer alıyor. Çukur dizisine Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi eşlik ederken ATV ekranlarında ise Maraşlı dizisi, izleyenleri ile buluşuyor. Bunun yanında daha birçok başarılı dizi yayınlanmaya devam ediyor. Ancak Maraşlı dizisi henüz 4 bölüm yayınlanmış olsa da diğer rakibi olan dizilere daha şimdiden fark atmayı başardı. Büyük bir başarı yakalayan dizinin oyuncuları da dikkat çekmeyi başarıyor. Bunun yanında izleyenler, Maraşlı dizisinin oyuncularının ne kadar kazandıklarını da merak ediyor. Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuların bölüm başına ne kadar aldıkları merak konusu oldu. Peki, Maraşlı dizisinin başrol oyuncuları olan Burak Deniz ve Alina Boz, bölüm başına kaç para alıyor ? Burak Deniz Maraşlı dizisinden ne kadar alıyor ? Alina Boz Maraşlı dizisinden ne kadar alıyor ? İşte, Maraşlı dizisi oyuncularının bölüm başı aldıkları ücretler...Burak Deniz Maraşlı'dan Ne Kadar Alıyor ?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı başladığı günden beri hız kesmeden devam ediyor. Heyecanın ve aşkın hat safada olduğu Maraşlı dizisinin başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz yer alıyor. Maraşlı dizisinde Mahur'un aşkı olan Maraşlı'nın diziden ne kadar kazandığı izleyenler tarafından merak ediliyor. Başarılı oyuncu Burak Deniz, Maraşlı dizisinden bölüm başına 55 bin TL maaş alıyor. Başarılı oyuncunun ilerleyen bölümlerde dizinin tutması durumunda bölüm başına alacağı ücretin artacağı konuşuluyor.

Alina Boz Maraşlı'dan Ne Kadar Alıyor ?

Her hafta Pazartesi akşamı izleyenleri ile buluşan yeni dizi Maraşlı, ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde başarılı oyuncu Burak Deniz ve güzel oyuncu Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı dizisinin oyuncularının ne kadar maaş aldıkları merak ediliyor. Maraşlı dizisinde Mahur karakterine hayat veren Alina Boz'un ne kadar aldığı, kaç para kazandığı merak ediliyor. Dizinin başlangıç bölümleri için anlaşma imzalayan ünlü isim, şimdi bölüm başına 50-55 bin TL alıyor diye biliniyor. Ancak ilerleyen bölümlerde reyting oranına göre bu tutarın artacağı konuşuluyor.