Maraşlı dizisinin sevenleri Maraşlı oyuncu kadrosu ve konusu hakkındaki detayları merak ediyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryosuyla pazartesi akşamlarının sevilen yapımlarından biri olan Maraşlı dizisi sürükleyici olay örgüsüyle dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Maraşlı dizisi hakkındaki detaylar ise şöyle sıralanıyor:

Maraşlı Dizisi Konusu


Maraşlı dizisinin konusu ise şöyle; Maraşlı özel kuvvetlerden ayrılmış eski bir askerdir. Maraşlı kızı saldırıya uğradıktan sonra bu görevinden ayrılarak kendine bir sahaf dükkanı açar. Bu süreç içinde bir yandan da hasta olan kızıyla ilgilenmek için çaba gösterir. Maraşlı’nın hayatı bu şekilde geçip giderken, bir gün dükkanına gelen genç bir kadın her şeyin değişmesine neden olacaktır. Bu kız karanlık dünyanın en büyük patronlarından biri olarak gösterilen kişinin kızıdır. Mahur kızla tanıştıktan sonra kendisini bu dünyanın içinde bulur. Artık hiçbir şey eskisi gibi gitmeyecek olup, kız Mahur’un hayatının tamamen değişmesine neden olacaktır.

Maraşlı Oyuncu Kadrosu


Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda yıldız isimler yer alıyor. Dizinin kadrosu her geçen gün biraz daha büyürken oyuncu kadrosundaki isimler nedeniyle dizinin takipçi sayısı da artmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler ise şöyle; Burak Deniz Alina Boz, Saygın Soysal, Melis İşiten, Cemil Büyükdöğerli, Neslihan Acar, Gizem Kala ve Cihan Yenici dizinin oyuncuları arasında yer alıyor. Ayrıca diziye yeni katılacak olan oyuncularda izleyiciler tarafından sıklıkla merak edilen konulardan biri. Maraşlı dizisinin ekibine katılacak olan oyuncular şu anda tam olarak kesinleşmemiş olup ilerleyen zamanlarda bunun duyurulacağı tahmin ediliyor.

Maraşlı 1987 yılında doğmuş yıllar boyunca özel kuvvetlerde görev yapmış bir askerdir. Kızı Zeliş saldırıya uğradığından dolayı görevinden ayrılarak hasta kızının bakımıyla ilgilenir. Maraşlı genel olarak sakin bir yaşam sürmektedir. Ancak Mahur karakteri ile karşılaştığında bu durum tam tersi şekilde ilerleyecektir. Mahur 30’lu yaşların ortalarında yer alan fotoğrafçılık yapan bir kızdır. Zengin ve ünlü bir ailesi olmasına rağmen şımarık değildir. Mahur’un hayatı ise Maraşlı ile karşılaştıktan sonra daha farklı bir hale gelir. Maraşlı kendini artık Mahur’un babasının içinde yer aldığı karanlık dünyada bulacaktır.

Maraşlı Son Bölümü


Maraşlı’nın son bölümü sürpriz bir şekilde sona erdiğinden dolayı izleyicileri bu bölümde neler olacak bunun hakkında araştırmalara başladı. Savaş Mahur’u esir alarak zindana benzeyen bir odaya kapatır. Mahur’a burada kötü davranırken Mahur ise ilk defa ölüme bu kadar yaklaştığını hissetmektedir. Bunlar olup biterken Maraşlı ise Mahur’un sağlığı konusunda endişelidir. Savaş, Aziz’den Maraşlı’nın işini bitirmesini ister. Aziz ise onu kaybetmemek için farklı planlar içine girmiş durumdadır. Bu sırada tüm planlarını uygulamaya geçen Savaş ise Ozan’ı da bu oyunun içine dahil etmeye çalışır. Mahur Betül’ün düzenlemeyi düşündüğü kermese Zeliş’i de davet etmek ister. Bu davet aslında onun için riskli gibi gözükse de Mahur’u kırmak istemez. Bu bölümde Maraşlı’nın başına gelenlere cevap alınırken, Zeliş’in içine düştüğü durumdan kurtulup kurtulamayacağına dair detaylar dikkat çekiyor. Dizinin bu hafta 8.bölümünün yayınlanması bekleniyor. Dizinin bu bölümünü kaçırmamak için pazartesi günü saat 20’de ekran başında olunmasında fayda var. Ayrıca diziye dair son gelişmeleri takipte kalmak için dizinin yayınlandığı kanalın resmi internet sitesi takip edilebilir. Burada dizi özetleri, bölüm özetleri, özel sahneler ve daha fazlasını her an takipte kalmak mümkün olacaktır. Ayrıca dizinin Youtube kanalını da bu süreç içinde takip etmek iyi bir karardır.

Maraşlı nerede çekiliyor?

ATV fenomen dizisi Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı dizi seti nerede? Maraşlı dizisi çekildiği yer İstanbul! Maraşlı dizisi Kahramanmaraş'ta çekilmiyor!