Yasak Elma dizisinin fişi çekildi! Pazartesi akşamları zirve yarışı dün itibariyle kızıştı. Yasak Elma'ya rakip gelen Maraşlı dizisi ATV'de dün ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Yasak Elma dizisinin fişi çekildi! Pazartesi akşamları zirve yarışı dün itibariyle kızıştı. Yasak Elma'ya rakip gelen Maraşlı dizisi ATV'de dün ilk bölümü ile ekranlara geldi. Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı dizisi dün yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medyada TT olmayı başardı. Yasak Elma ise dün ki bölümü ile eleştiri odağına oturdu. Yasak Elma dizisinin final tarihi ne zaman? Yasak Elma dizisinin kan kaybettiği görüldü..

FOX'un Yasak Elma dizisine dişli bir rakip geldi. Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı dizisi dün ilk bölümü ile seyirci ile buluştu. Maraşlı dizisi Twitter'de Maraşlı hastagi ile TT oldu. Pazartesi'nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma ise dün yayınlanan son bölümü ile kan kaybetti. Yasak Elma dizisi finale doğru gidiyor..

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinin fişi çekildi. Yasak Elma dizisi  sezon ortasında dizinin başrolleri Halit rolüne hayat veren Talat Bulut, Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç ve Kerim karakterine hayat veren Gökhan Alkan diziden çıkarılmış yerine Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan'ı dahil edilmişti.

Yasak Elma dizisinin geçen hafta ki bölümünde seyirciler entrikaya doymuş ve ters köşe olmuşlardı. Hasan Ali'yi oldukça zeki çizen senaristler dün ise yine olayı başa sardı. Dün yayınlanan son bölümde Hasan Ali Bey gibi zeki bir adam art arda yine Şahika ile Ender'in oyununa geldi. Seyirciler Ender'in onlarca kötülük yapan Şahika'ya değil de her seferinde Yıldız'a düşman olmasını eleştirdi.

MARAŞLI YASAK ELMA'NIN SONUNU GETİRECEK

ATV'de ise dün Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı  Maraşlı dizisi başladı. Yasak Elma'nın özeti yayınlandığı sırada Maraşlı dizisine bakan seyirciler diziden ayrılamadı. Yasak Elma'da ise senaryonun sürekli kendisini tekrarlaması üzerine dün akşam Yasak Elma seyircisini Maraşlı dizisine kaptırdı.

Survivor'u da vurdu!

Maraşlı dizisi sadece Yasak Elma'yı değil, Survivor'ı da vurdu! Survivor'da büyük bir şok yaşanıp gün değişikliği gelebilir. En azından pazartesileri Survivor ekrana gelmeyebilir!

Pazartesi akşamları zirvede yer alan Yasak Elma dizisinin fişini kesecek dizi belli olmuş oldu. Yasak Elma dizisi uzun zamandır güçlü bir rakibi olmadığı için zirvede yer alıyordu. Ancak Maraşlı dizisinin başlaması ile Yasak Elma'nın işleri zorlaştı. Bu sezon hakkında final söylentileri çıkan Yasak Elma dizisini bitiren dizi de böylelikle belli olmuş oldu.

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU NE?

ATV'de dün başlayan Maraşlı dizisi hızlı başladı. Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir asker olan Maraşlı, ailesinin intikamını sürerken zengin bir iş adamı olan Aziz Türel'in güzel kızı Mahur ile yolları kesişir. Mahur fotoğraf çekerken bir cinayeti görür. Cinayet ise Türkiye'yi ayağa kaldıran bir savcının cinayetidir. Mahir'in hayatı artık tehlikededir ve onu tek koruyabilecek kişi Maraşlı'dır.