ATV bir diziden aldı diğerine verdi! ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bomba transferler devam ediyor. Salı akşamları yayınlanan diziye Maraşlı'dan transfer. Diziye Maraşlı'nın ünlü ismi dahil oldu. Serhat Parıl kimdir? EDHO Uğur gerçek adı ne?

ATV'nin Salı akşamları reytinglerde zirveye oynayan dizisi EDHO yıllara rağmen reytingde zirve olmaya devam ediyor. 2015 yılından beri ekranlarda olan EDHO dizisi yeni isimlerle seyircinin heyecanını canlı tutmaya devam ediyor. EDHO kadrosuna dahil edilen yeni isim ise oldukça şaşkınlık  yarattı. Çünkü ATV'nin yeni başlamasına rağmen oldukça sevilen dizisi Maraşlı'dan ayrılan isim EDHO'ya geçti.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a sürpriz isim katıldı. Burak Deniz  ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı Maraşlı dizisinde yaşanan ayrılık EDHO'ya yarayacak. Edho'ya Maraşlı dizisinin ünlü ismi geldi.

Daha önce Medcezir, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Bay Yanlış gibi dizilerde oynayan Serhat Parıl, EDHO kadrosuna dahil oldu. Serhat Parıl dizide Hızır'ın düşmanı Uğur karakterine hayat verecek.

EDHO'DA NELER OLACAKAK? 

EDHO'da Ebru'nun ihanetinin ardından Ceylan, eşi Hızır'a rağmen Cihan'ı öldürür. Ceylan Fuat'ı ortaya çıkarmak için kendisini yem yapar. Hızır Çakırbeyli ise Alpaslan ile Ceylan'ın hayatı için bir plan yapmak zorundadır. Kaya ise Didem'i kaçırmak isterken canından olur.

İdris ise oğlu Kaya'nın ölümünden Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı'yıı sorumlu tutar ve intikam planlarına başlar. Özcan'ı Hızır Ali'nin üzerine salan Yaman Korkmaz'ın bu oyunu Façalılar ve İdris Reis'in savaşını iyice kızıştırır.