Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları!

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'dan elveda mesajı geldi! Maraşlı'da Yasak Elma rüzgarı!

Dizi Haberleri 19.05.2021 - 17:16 19.05.2021 - 21:18 Ece Sahan

Son bölümü ile adeta ağızları açıkta bırakan Maraşlı dizisinde hoşçakal dendi! 

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı ve ilk bölümü ile büyük bir reyting elde eden Maraşlı son bölümü ile herkesi şaşırttı. Maraşlı dizisi ilk bölümlerdeki reytinglerini bir türlü yakalayamamıştı. 

Maraşlı final mi yapcak derken bombalar ardı ardına patladı. Maraşlı dizisi geçtiğimiz Pazartesi yayınlanan bölümü ile adeta ağızları açık bıraktı. Dizide adeta Yasak Elma gibi oyuncu kıyımı yaşandı!

YASAK ELMA'YI ÖRNEK ALDILAR!

 Maraşlı son bölümünde ölen ölene! Tüm başrol ölerek diziye veda ederken, final ne zaman soruları soruldu. Zira dizi nasıl sürecek merak konusu oldu.

Maraşlı yayınlanan son bölümde Türel ailesinin erkekleri komple yok oldu. Dizinin İlhan Türel ve Aziz Türel'i ölerek diziye veda etti. Aynı zamanda Necati'nin son sahnesi verildi.

Dizinin Aziz'i Kerem Atabeyoğlu ve dizinin İlhan'ı Cemil Büyükdöğerli diziden ölerek veda etti. Dizide yaşanan bu ardı ardına sürpriz ölümler akıllara Yasak Elma'yı getirdi.

Yasak Elma'da da bu sene sezon arasında sürpriz bir şekilde dizinin önemli erkekleri Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç diziden ayrılımış ve tüm seyirciler şok olmuştu.

Maraşlı'da düşen reytinglerini Yasak Elma'yı örnek alarak yüskeltmeye gitti. Dizinin reytingleri aslında hem verilen aradna hem de Maraşlı'nın kendini tekrar etmesi, herkesin başının her bölüm ölümle burun buruna gelip sonra Maraşlı'nın kurtarması artık bir heyecan yaratmamaya başlamıştı.

Maraşlı'da son bölümde öyle bir şey yapalım ki diyerek dizinin Türel ailesine adeta soykırdı. Dizinin Türel ailesinin erkekleri diziye ölerek veda etti. 

BURAK DENİZ'DEN VEDA MESAJI

Dizinin Celal'i yani Maraşlı'sı Burak Deniz sosyal medya hesabından hoşçakal mesajı paylaştı.

Burak Deniz dizinin usta isimlerinden Aziz Türel karakterine hayat veren oyuncu Kerem Atabeyoğlu'nun setten uğurlandığı fotoğrafını paylaraşark "Yolun açık olsun Kerem Abi" diye yazdı.

FİNAL NE ZAMAN?

Maraşlı dizisinin 2. sezon onayı alıp almadığı merak ediliyordu. Maraşlı dizisi düşük reytingleri sürdüğü takdirde yeni sezon onayını alamyacak gibi görünüyor. 

Kanal yönetimi ve yapım şirketi Maraşlı'nın ilerleyen yeni sürpriz bölümlerinin reytinglerine bakarak final kararı alıp almayacağını açıklayacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@