Maraşlı Final kararı verdi! Serenay Sarıkaya sürprizi! Alina Boz tekten harcandı

ATV fenomen dizisi Maraşlı final yapıyor. Sevilen dizi Maraşlı final kararında büyük sürprizler var. Ancak Alina Boz üzen haber sonrası Serenay Sarıkaya sürprizi gözlerden kaçmadı!

Dizi Haberleri 14.06.2021 - 17:50 14.06.2021 - 17:50 Berkay Keskin

ATV ekranlarında yayınlanan ve akıbeti en çok merak edilen diziler arasında yer alan Maraşlı ne yapsa olmadı. Maraşlı son bölümde beklenen öpüşme sahnesi de ekranlara geldi. Ancak Maraşlı reytingleri bir türlü artıramadı. Hal böyle olunca Maraşlı final kararı kaçınılmaz oldu. Ancak Maraşlı final kararında asıl sürpriz o değil!

Maraşlı neden final oluyor?

ATV fenomen dizisi Maraşlı final yapıyor. Ancak Maraşlı finalinde en büyük etkenlerden biri Burak Deniz olduğu öğrenildi. Alina Boz Maraşlı dizisi devam etmesini isterken Burak Deniz şimdiden yeni projeye imza atmış.

Serenay Sarıkaya tercih etti!

Burak Deniz final kararı sonrası en çok teklif alan oyuncular arasında yer alıyor. Burak Deniz başrollerinde Serenay Sarıkaya ile yer alacağı yeni dizi için sözleşme imzaladı. Burak Deniz' ve Serenay Sarıkaya kavuşturacak Şahmeran dizisi için yıldız isim imzayı attı.

Şahmeran Netflix yayınlanacak!

Şahmeran dizisi Netflix'te yayınlanacak. Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya muhteşem hikayesiyle ekranlara gelecek Şahmeran dizisinde başrollerinde yer alacak. Sürpriz oyuncularında katılacağı Şahmeran dizisi 2022 yılında Netflix'te yayınlanacak.

Türkiye'de ilk dijital dizi Fi başrol oyuncusu olan Serenay Sarıkaya setlere dönmesi hayranları tarafından çok sevilmişti. Ancak Maraşlı performansıyla Burak Deniz ve alina Boz da çok sevildi. Hatta son bölüm öpüşme ve yatak sahnesi rekor kırdı. Ancak beklenen reyting bir türlü gelmeyen Maraşlı apar topar final kararı aldı.

Maraşlı ne zaman final yapıyor?

Maraşlı 26. bölümde final yapacak. Yurt dışı satışları yüksek olan Maraşlı dizisi 12 Temmuz pazartesi akşamı ekranlara gelecek bölümle sezon finali yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@