Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek!

Maraşlı dizisi final yapıyor. Maraşlı final bölümü ne zaman? ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı hayranlarına kötü haber açıklandı! Burak Deniz ise sürpriz bir isimle yeni dizisine başlayacak!

Dizi Haberleri 02.06.2021 - 11:31 02.06.2021 - 11:32 Ece Sahan

ATV'nin ilk bölümleri ile reytinglerde zirveye yerleştiği ancak daha sonra büyük bir düşüş yaşadığı dizisi Maraşlı ekranlara veda ediyor. Bu arada Burak Deniz ise İtalya dizisinin yanı sıra bomba bir isimle partner olarak Netflix ekranlarına gelecek!

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı Maraşlı dizisi ekrana bomba gibi bir başlangıç yapmıştı. Ancak dizi daha sonra önce verdiği ara ile daha sonra kendini tekrarlaması ile ve son olarak dizinin bazı izleyicilerinin Burak Deniz'i Boğaziçi'nde dayak yiyen çocukların eylemlerine destek veridği paylaşımı nedeniyle boykot etmesi ile kan kaybetmişti. 

Maraşlı dizii kaybettiği reytingleri bir daha toparlayamadı. Son çare olarak dizi Türel ailesini aniden beklenmedik bir şekilde Savaş'a öldürerek seyirciyi şaşırtmayı başarmıştı. Ancak reytingler az bir toparlama göstermişti.

Maraşlı dizisinin yıldız ismi Burak Deniz yeni projesi ile anlaşma sağladıktan sonra dizi tamamen gözden çıkarılmıştı. Ve dizinin reytingleri de toparlanmayınca dizi final yaparak ekranlara veda etme kararı aldı. 

Peki Maraşlı son bölüm ne zaman?

Maraşlı dizisinin ekran macerası ani bir şekilde erken veda ile sonuçlandı. Dizi toparlanmaya çalışsa da artık izleyicisini kaybetmişti. 

Maraşlı dizisini final söylentileri kesinlik kazandı. Dizinin önümüdeki 3 hafta içerisinde final yapması beklenirken Burak Deniz ise yeni dizisi Cahil Periler için İtalya'ya gitmeye hazırlanıyor.

Dizinin bir diğer yıldız ismi Alina Boz'a ise proje üzerine porje teklifi yağıyor. Ancak Alina Boz şu an için hiçbir dizi ve sinema ile tam anlamıyla anlaşmadı. 

BURAK DENİZ SERENAY SARIKAYA İLE EKRANLARA DÖNECEK

Burak Deniz'in adı ayrıca Netflix ile anılıyor. Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi Şahmeran'da Barış Arduç'un ayrılması üzerine yapım şirketi Burak Deniz ismi üzerinde yopunlaşmış durumda.

Burak Deniz ile anlaşma sağlandığı takdirde, Serenay Sarıkaya ile partner olarak Netfşix ekranlarında merakla beklenilen Şahmeran dizisi ile ekrana gelecek. 

Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya uyumu şimdiden en merak edilen yapımlar arasında yer almayı başardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@