Maraşlı final tarihi belli oldu! ATV çok konuşulacak karar! Necati ölümüyle dizi sona eriyor

ATV fenomen dizisi Maraşlı final tarihi belli oldu! ATV ekranlarında sevilen dizisi Maraşlı final kararı aldı! Bu hafta Necati ile başlayan ölümler sonrası kanal ve yapım arasında Maraşlı dizisine

Dizi Haberleri 07.05.2021 - 17:17 07.05.2021 - 17:17 Berkay Keskin

ATV fenomen dizisi Maraşlı final tarihi belli oldu! ATV ekranlarında sevilen dizisi Maraşlı final kararı aldı! Bu hafta Necati ile başlayan ölümler sonrası kanal ve yapım arasında Maraşlı dizisine final kararı çıktı!

Maraşlı final yapıyor!

Yapımcılığını Tims B Productions'ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı Maraşlı dizisinden üzen haber geldi. ATV en çok sevilen dizileri araısnda yer alan Maraşlı final yapıyor! Hercai dizisi sonrası Akıncı ve Maraşlı dizisi final yapıyor!

Akıncı ve Maraşlı dizisine final kararı çıktı!

ATV ekranlarında çok sevilen Maraşlı dizisiyle bekleneni veremeyen Akıncı dizisinden final kararı geldi. ATV yeni 2 dizi ve bir gençlik dizisi başlayacak olması nedeniyle Akıncı ve Maraşlı dizisine final kararı aldırdı.

Bozkır Arslanı Celaleddin Cuma günü yayınlanacak!

ATV Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin günü belli oldu. Bozkır Arslanı Celaleddin dizisini cuma gününe alan ATV pazartesi günü sürpriz bir proje ekranlara gelecek.

Kuruluş Osman yapımcısından yeni bir dizi daha!

Mehmet Bozdağ Bozkır Arslanı Celaddin dizisi sonrası yepyeni bir proje için de ATV ile sözleşme imzaladı. Kod adı Akkız olan bir dizi için sözleşme yapıldı. Yeni sezonda 3 diziyle birlikte ATV olacak Mehmet Bozdağ ve yapım şirketi Maraşlı dizisinin bitirilmesinde karar mercilerinden biriydi.

Necati ölüyor!

Maraşlı dizisi bu pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümde Necati karakteri ölerek diziye veda edecek. Necati karakterini canlandıran Serhat Kılıç Maraşlı dizisine veda ediyor ve sürpriz projelerle ekranda olacak. Ancak Maraşlı dizisinde gerçekleşecek ilk ölüm sonrası dizide seri ölümler gerçekleşecek ve Maraşlı final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

Maraşlı ne zaman final yapacak?

ATV ve kanal arasında yapılan anlaşmaya göre Maraşlı dizisi 20. bölümde final yapacak ve ekran macerasını tamamlayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@