Maraşlı Final Yapıyor! Burak Deniz Yeni Diziye başlıyor

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'da karar çıktı! Maraşlı final ne zaman? Burak Deniz yeni projesine başlıyor!

Televizyon 19.06.2021 - 00:54 19.06.2021 - 01:02 Ece Sahan

ATV'nin Pazartesi akşamları sevilen dizisi Maraşlı'da final kararı çıktı! Son bölümü ile ağızları açık bırakan dizinin kaderi belli oldu. 

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı Maraşlı dizisinde finalin sesleri görüldü. Burak Deniz yeni projesi ile sıkıştı. İtalya'ya gidecek olan Burak Deniz, Maraşlı'da sona gelindiği açıkladı.

Burak Deniz ve Alina Boz'un Maraşlı dizisinde ki uyumu dergilere konu olmuş ve ikili arasında ki aşk haberleri ve sıcak dergi çekimi Deniz'in sevgilisi Didem Soyadan'a bile kıskançlık krizi yaşatmıştı.

Heycan ve sırlarla dolu ilk bölümleri ile büyük ses getiren Maraşlı'da reytinglerde daha sonra beklenmedik bir düşüş yaşamıştı. Dizi her bölüm aynı şeyler yaşanıyor eleştirilerini dinlemiş olacak ki son bölümde öyle bir ters köşe yaptılar ki ağızlar açık kaldı.

Maraşlı dizisi önce verdiği ara ile reyting kaybetmiş ardından da her bölümde yaşanan Türel ailesinin bireylerinin rehin alınma ve Maraşlı'nın kurtarma klişeleri ilk bölümdeki merakı dindirmişti.

MARAŞLI SON BÖLÜMDE FİNAL SESLERİ!

Maraşlı dizisi yayınlana 18. son bölümünde Türel ailesinin erkekleri öleredek diziye veda etti. Kimsenin beklemediği sonda Aziz Türel ve İlhan Türel, Savaş tarafından öldürüldü ve Savaş cinayet suçunu Celal'in üzerine yıkmayı başardı. Maraşlı hapse girerken Necati'de yaşadığı pişmalıkla kendini astı.

Maraşlı dizisinden bir anda ayrılan Kerem Atabeyoğlu ve Cemil Büyükdöğerli şaşkınlık yaratırken dizinin izleyicileri şimdi dizi nasıl ilerleyecek, final mi olacak soruları yöneltmişti.

Maraşlı dizisinden beklenen haber geldi. Maraşlı dizisi 19. bölüm fragmanında Mehmet İnce bombası patladı. Celal hapisten çıkar çıkmaz eski karısının yanın gider ve eski karısı Celal'e Mehmet diye sesleniyor.

BURAK DENİZ YENİ DİZİSİNE BAŞLIYOR

Maraşlı dizisinin başrolü Burak Deniz yeni projesi için 15 Haziran'da İtalaya'ya uçuyor. Ferzan Özpetek'in Disney için çektiği "Cahil Periler" adlı dizide Asaf adlı fotoğrafçıyı canlandıracak. 

Burak Deniz'in teyzesini Serra Yılmaz canlandıracak. Dizi bir süre sonra İstanbul'da devam edecek. 

Ancak merak etmeyin dizi sadeced 8 bölüm olarak düşünüldü. Yani bu durumda Maraşlı reytinglerde yükselir ve final kararı çıkmazsa Burak Deniz, Maraşlı dizisine devam edebilecek.

Maraşı son bölüm fragmanında ise kimi izleyiciler "Asıl hikaye şimdi başlıyor. Umarım reytinglerde çıkış yakalar ve final olmaz" yorumlarında bulundu.

Dizinin son bölüm reytinglerine göre final kararı verileceği öğrenildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@