Maraşlı Finali Gerçekleşiyor! Alina Boz ve Çağatay Ulusoy Partner Oldu! Sürpriz Proje

Alina Boz ve Çağatay Ulusoy geliyor! Burak Deniz ve Maraşlı tarihe karışıyor! Amazon'dan sürpriz Türkiye projesi!

Dizi Haberleri 21.06.2021 - 14:42 21.06.2021 - 14:42 Ece Sahan

Maraşlı hayranlarına kötü haber! ATV'nin reytinglerde ilk sırada yer almasına rağmen tek tek başrol oyuncularını kaybeden ve finale dopru giden Maraşlı dizisinin Mahur'u da yeni dizi ile anlaştı. Dizinin Celal'i Burak Deniz'den sonra Alina Boz'da yeni projesi ile anlaştı.

Maraşlı dizisinden kötü haber! Burak Deniz sonrası Alina Boz'da yeni dizi projesi ile ekrana geliyor. Alina Boz'un yeni partneri Çağatay Ulusoy oldu. Çağatay Ulusoy ve Alina Boz partnerliği şimdiden merak ediliyor. İkili arasındaki uyumun nasıl olacağı heyecan yaratırken, projenin detayları da merak ediliyor. 

Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un yer alacağı dizinin konusu ne? 

0x0-1620722726678

Amazon'da yer alacak proje için Alina Boz ve Çağatay Ulusoy seçildi. İkilinin hayranları şimdiden heyecanlandı. Peki detaylar neler?

Maraşlı dizisinin Mahur'u Alina Boz, Burak Deniz'den bri başka yakışıklı oyuncuyla partner oldu. Hem de bu partner ortalığı kasıp kavuracak. Alina Boz'un yeni partneri Çağatay Ulusoy oldu.

Çağatay Ulusoy ve Alina Boz sürpriz bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Amazon Türkiye için bomba bir projeye adım atıyor. Türkiye'nin yakışıklı aktörlerinden Çağatay Ulusoy ve son günlerin popüler ismi Alina Boz partner oldu.

Amazon Türkiye için çekeceği içerikte Türkiye'nin yakışıklı aktörlerinden Çağatay Ulusoy ile son dönemin parlayan yıldızı Alina Boz'u seçti. İkili partner olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor.

ÇAĞATAY ULUSOY VE ALİNA BOZ UYUMU NASIL OLACAK?

ATV nin reytinglerde ilk sıralarda olmasına rağmen final yapan dizisi Maraşlı'dan kötü haberler gelmeye devam ediyor. Maraşlı'nın Celal'i Burak Deniz yeni bir dizi ile anlaştığı duyulmuştu. Şimdi de dizinin Mahuru'ndan haber geldi.  Alina Boz yeni dizisinde Burak Deniz'den sonra bir başka yakışıklı isim ile ekrana gelecek.

Çağatay Ulusoy ile Alina Boz'un uyumları merak konusu olurken Maraşlı'nın da finaline sayılı günler kaldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@