Maraşlı Finaline Baht Oyunu Şoku! Kimse Bunu Beklemiyordu!

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı ekranlara veda etti. Final bölümüne ise Baht Oyunu şoku yaşandı!

Dizi Haberleri 14.07.2021 - 00:34 14.07.2021 - 00:35 Ece Sahan

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı Maraşlı dizisi ekranlara veda etti. İlk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken daha sonra reytinglerde düşen sonra ise reytinglerde büyük bir çıkış yakalamasınanr rağmen final kararı alan Maraşlı'ya şok üzerine şok!

Reytinglerde ilk sırada seyretmesine rağmen final yapan Maraşlı seyircisi şok oldu. Kimsenin beklemediği şey oldu.

CELAL VE MAHUR YENİLDİ

Dizinin ilk bölümü konusu ile dikkat çekmiş Maraşlı karakteri fenomen olmuştu. Daha sonraları verdiği aralarla ve kendini tekrar etmesi ile reytinglerde düşen Maraşlı birden büyük bir çıkış elde etmiş reytinglerde zirvede devam etmişti.

Ancak dizi yine de final kararı almıştı. Ve Maraşlı bugün ekranlara veda etti. Final bölümü ile büyük ses getirmesi gereken Mahur ve Celal çiftinden beklenmedik bir gelişme oldu.

Bu sene yaz dizileri kötü reytingler elde ederken beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Salı akşamları Kanal D'de Baht Oyunu Star Tv'de Ada Masalı yeni yaz dizileri olarak birbirleri ile savaşırken, Maraşlı'nın günü değiştirilmiş ve Pazartesi'den Salı'ya alınarak yaz dizilerine rakip olmuştu.

ADA HERKESİ GERİDE BIRAKTI

Maraşlı bu akşam final bölümü ile adından söz ettirecek diye beklerken veda sönük oldu. Mahir ve Celal yerine Baht Oyunu Ada, Bora ve Rüzgar adata şov yaptı.

Sosyal medyada Baht Oyunu TT olurken Maraşlı'da beklenen performans gösterilemedi. Mahur ve Celal çifti Baht Oyunu'nun sempatik Ada'sına yenik düştü.

Hiç şüphesiz bu senenin yaz dizilereinden Baht Oyunu dizisinin en büyük kozu Ceren Baysel'in canlandırdığı Ada karakteri oldu. Sempatik ve komik bir karakter olan Ada kendisini izlettirmeyi ve adından söz ettirmeyi başardı.

Ada Masalı karakterleri, Ada, Bora ve Rüzgar sosyal medyada TT olurken, Maraşlı ilk bölümünden çok uzakta bir final ile ekranlara veda etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@