Maraşlı hayranlarına kötü haber geldi 2. sezon onayı çıkmadı! Maraşlı final yapıyor

ATV fenomen dizisi Maraşlı muhteşem bir uyum yakalayan Burak Deniz ve Alina Boz reytingleri yüksetlmeyi yetmiyor. İlk 10 bölüm rekorlar kırsa da Maraşlı dizisi Kağıt Ev dizisine geçildi ve karar verildi.

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 23:28 17.05.2021 - 23:28 Berkay Keskin

ATV fenomen dizisi Maraşlı final yapıyor. Yayınlandığı pazartesi günleri Yasak Elma, Uyanış, Çukur gibi diziler karşısında ilk 10 bölüm muhteşem reytingler alan Maraşlı bu bölümlerden sonra beklenen reytingi bir türlü alamadı.

Kağıt Ev Maraşlı geçmeyi başardı!

Pazartesi reytinglerde Kağıt EV AB 3,18 reyting alarak günü tamamlarken Maraşlı 3,00 reyting alarak günü tamamladı. ATV yepyeni dizilerin hazırlığına başladı ve bir dizi daha bitmek zorundaydı. ATV kararını verdi.  Maraşlı 2. sezon onayını alamadı.

Maraşlı 2. sezon onayını alamadı!

Bir yaz dizisi ve Bozkır Arslanı dizisini hazırlayan ATV pazar günü hariç her günü dolu. Kim Milyoner Olmak İster iyi reyting alması nedeniyle boş günü olmayan ATV, pazartesi akşamına Bozkır Arslanı Celaleddin dizisini hazırlıyor. 

Maraşlı gün değiştirmesi de gündemde olsa da koyacak günü de bulunmuyor. Akıncı dizisinin devam etme kararı alması nedeniyle Maraşlı dizisine gün kalmıyor ve Maraşlı final yapacak.

İzleyici Ethem Özışık arıyor!

Maraşlı dizisinin senaristi olan Ethem Özışık bir çok dizide rekorlar kırmıştı. Ancak Maraşlı hayranları ilk 10 bölüm Ethem Özışık kaleminde çıktı sonra biz de izlemekte zorlanıyoruz diyerek senarist değişikliği de istiyor.

Burak Deniz ve Alina Boz çok isteniyor!

Yurt dışı satışlarında Maraşlı dizisi rekorlar kırıyor. Özellikle Burak Deniz ve Alina Boz gibi efsane isimleri muhteşem uyumu ve yurt dışı satışları nedeniyle Maraşlı dizisine net final kararı gelmiyor. Maraşlı devam etme ihtimali her zaman duruyor ancak halen 2. sezon onayı gelmemesi, bir çok dizinin sezon finaline başlaması Maraşlı final iddialarını güçlendiriyor.

Maraşlı dizisi Kağıt Ev dizisine geçilmesi ve Kağıt Ev dizisi yazın devam etmesi nedeniyle sezon başında reytingleri çok düşeceği için apor topar final senaryosu yazılması da bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@