Maraşlı hayranlarına müjdeli haber geldi! Devam edecek ancak tek bir şart var!

ATV sevilen dizisi Maraşlı dizisinden müjdeli haber geldi. Pazartesi akşamları çok sevilen Maraşlı final haberleriyle çalkalanıyordu. Maraşlı akıbeti ve yapım ekibine ulaştık. Maraşlı devam edecek mi?

Dizi Haberleri 15.06.2021 - 17:11 15.06.2021 - 17:11 Berkay Keskin

Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Maraşlı dizisinden sürpriz var. Ekranların sevilen dizisi Maraşlı final yapacağı açıklanmıştı. ATV dizinin arkasından durmasıyla Maraşlı da büyük sürprizler yaşandı. Maraşlı dizisi için devam etme kararı çıktı!

Maraşlı final yapacak mı?

En çok merak edilen sorular arasında yer alan Maraşlı akıbetini sizler için öğrendik. Burak Deniz ve Alina Boz başrollerinde yer aldığı Maraşlı devam etmek için her yolu deniyor. Bir çok dizinin veda etmesiyle birlikte Maraşlı yeni bölüm sürprizleri beraberinde gelmişti. Maraşlı önce senaryo sonra ekibi değiştirmesi, Uyanış, Çukur ve Yasak Elma sezon finali yada final yapmasıyla Maraşlı adeta reytinglerde yeniden doğdu!

ATV Maraşlı ne karar verecek!

ATV Maraşlı dizisi için final tarihi duyurusu yapmıştı. Maraşlı 26. bölümde 12 Temmuz pazartesi final yaparak ekran macerasını tamamlaması bekleniyordu. Ancak son dakika değişikliğiyle Maraşlı ekibi devam etme isteğini kanala belirtti. ATV, MAraşlı yurt dışı satışları için devam etmesini istiyor ancak kanalın önünde 2 yıl bulunuyor!

Dönemde bu kadar reyting almayabilir, Ağustos sonuna kadar sürdürelim teklifi!

Uyanış ve Yasak Elma başlamasıyla Maraşlı dizinin akıbeti biliniyor. Sezon boyunca reyting almakta zorlanan Maraşlı, yurt dışı satışları için Sen Çal Kapımı dizisinde olduğu gibi Ağustos sonuna kadar uzatılması gündemde. Maraşlı dizisi Ağustos sonuna kadar devam etmesini hem kanal hem yapımcı istiyor ancak Burak Deniz iknası sürecek!

Burak deniz teklif yağıyor!

Alina Boz devam etmek istedi Maraşlı dizisinde Burak Deniz'de çok mutlu. Ancak Burak Deniz'e Maraşlı final yapacak haberi gelir gelmez bir çok projeyle görüşen Burak Deniz çekim takvimi Ağustos'a kadar ATV'de olmasına yetmeyebilir. Burak Deniz, Serenay Sarıkaya başrollerinde yer alacağı diziden vazgeçme ihtimali yok ve dizi yazın çekilmesi gerekiyor. Bu sebeple Burak Deniz Maraşlı dizisinin devam edememesinde en büyük etken olabilir.

Camdaki Kız olmasa da olur!

Camdaki Kız dizisinde de teklif alan Burak deniz, ilk açıklamalarına göre Netflix projesinde Serenay Sarıkaya ile rol alacak ve o projeyi iptal etme ihtimali bulunmuyor. Maraşlı dizisi sezon finali yapsa  da Burak Deniz Şahmeran dizisinde rol alıp Maraşlı dizisine dönecekti.

Maraşlı dizisi sezon finali yaparak Eylül, Ekim ve Kasım aylarında devam edecek, yada belirlenen tarihte devam edecek. Netflix çektiği dizilerde son dakika ertelemeler ve yayın tarihi neredeyse 8-9 ay olabildiği için Maraşlı Ağustos sonuna kadar devam edip, Şahmeran sete Eylül ayında çıkabilir.

Yani Maraşlı dizisi devam etmek istiyor, kanal bitirmek istemiyor ancak son söz Burak Deniz ve projelerinde yer alacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@