Maraşlı Hilal kimdir? İstihbaratçı Hilal bakın hem dizide hem gerçekte kim çıktı!

ATV fenomen dizisi Maraşlı pazartesi akşamları reyting rekorları kırıyor. Maraşlı dizisinden istihbaratçı kadın olarak bilinene Hilal karakterinin gizemi ortaya çıktı! İstihbaratçı kadın bakın kim çıktı! Maraşlı Hilal Zeliş'in annesi çıktı! ATV ekranla

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 22:06 04.05.2021 - 04:20 İlan35

ATV fenomen dizisi Maraşlı pazartesi akşamları reyting rekorları kırıyor. Maraşlı dizisinden istihbaratçı kadın olarak bilinene Hilal karakterinin gizemi ortaya çıktı! İstihbaratçı kadın bakın kim çıktı!

Maraşlı Hilal Zeliş'in annesi çıktı!

ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisinde Hilal'in kim olduğu ortaya çıktı. Hilal, Maraşlı'nın amiri olarak ekranlara geliyordu. Ancak Hilal ve Maraşlı hakkında şok gerçekler ortaya çıktı. Maraşlı dizisinde Hilal, bu hafta yayınlanacak bölümde büyük sırrını itiraf etti!

Hilal o benim kızım!

Zeliş'i korumak için Maraşlı'dan alan Hilal, ben onun annesiyim, sana bir daha göstermeyeceğim diyerek büyük bir sırrı ortaya çıkarttı! Maraşlı şimdi hem istihbarat hem eşiyle Mahur için kafa kafaya gelecek. Hilal karakteri Zeliş'i bu bölüm kaçıracak ve Maraşlı'ya göstermeyecek!

Maraşlı Hilal kimdir?

ATV fenomen dizisi Maraşlı'da Hilal karakterini Sinem Akyol canlandırmaktadır. Sürekli Maraşlı'nın rapor verdiği ve geçtiğimiz bölümlerde istihbaratçı çıkan kişi olarak bilinen Hilal, Zeliş'in annesi çıkmasıyla büyük bir şok yaşandı!

Sinem Akyol kimdir?

1993 doğumlu güzel oyuncu Sinem Akyol, Afili Aşk ve Her yerde Sen gibi gençlik dizileriyle tanındı. Ekran hayatına reklam filmleriyle başlayan Akyol herkes Doritos reklamıyla tanıyor. Maraşlı dizisinin Mahur'dan sonra 2. başrol olarak yoluna devam edecek.

Sinem Kobal'ın kardeşiyle aşk yaşıyor!Maraşlı dizisinde Sinem Akyol bir sürpriz aşkı da ortaya çıktı. Sinem Kobal'ın kardeşi Kerem Kobal'la aşk yaşadığı ortaya çıktı!

Maraşlı sürpriz sır ortaya çıktı!

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@