Ekranların yeni dizisi Maraşlı aksiyon ve dramı bir arada sunan ilk bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Pazartesi akşamına damga vuran dizi yüksek reyting oranlarıyla da göz doldurdu.

Gözden kaçırmayın

AKP'den Omzu Açık Kadınlara "Fahişe" Diyen Başhekime Destek! "Tarafımız Belli Olsun" AKP'den Omzu Açık Kadınlara "Fahişe" Diyen Başhekime Destek! "Tarafımız Belli Olsun"
Ekranların yeni dizisi Maraşlı aksiyon ve dramı bir arada sunan ilk bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Pazartesi akşamına damga vuran dizi yüksek reyting oranlarıyla da göz doldurdu. Çukur’u reyting sıralamasındaki yerinden etmeyi başaran Maraşlı dizisinin başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz yer alıyor. Diziye adını veren Maraşlı karakterinin Mahur ile yaşadığı aşk hikayesinin ilk perdesi heyecan yarattı. Güçlü senaryosunu zengin oyuncu kadrosuyla destekleyen dizinin ekran yolculuğunun uzun soluklu olması bekleniyor.

Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda Mert Ateş de yer alıyor. 31 Ağustos 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu, IMC Cast Ajansı ile çalışmaktadır. Kids Fashion kataloğunda yer alarak adından söz ettirmeyi başaran Mert Ateş, dizi ve film projelerinde yer almıştır. Kumbara filmindeki başarılı performansı sayesinde dizilerin aranan isimlerinden biri haline dönüşmüştür. Ekran önündeki ilk deneyimini Yaralı Kuşlar dizisiyle gerçekleştirmiştir. Küçük yaşına rağmen büyük bir yeteneğe sahip olan Mert Ateş, Maraşlı dizisinde Oğuz karakterine hayat vermektedir.Maraşlı Oğuz karakteri, İlhan ve Dilşad’ın çocuğudur. Oğuz hem çok akıllı hem de çok duyarlı bir çocuktur. Babası İlhan’ın yoğun çalışma temposu nedeniyle psikolojik olarak yara almaktadır. Babasıyla dilediği kadar zaman geçirememesi annesi Dilşad’ı rahatsız eder. Dilşah oğluna çok düşkündür. Oğuz’un mutlu olması için bir dediğini iki etmez. Dilşad ve İlhan arasındaki uçurumun ortasında kalan Oğuz, kendine yetmeye çalışmaktadır. Mutsuz bir ailenin içerisinde büyüyen Oğuz, derslerine yoğunlaşmaya başlar.