ATV'nin sevilen yeni dizisi Maraşlı dizisi oyuncuları gerçek isimleri ne? Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı konusu ne? Maraşlı dizisi Burak Deniz nereli? Maraşlı dizisi oyuncuları nereli? Maraşlı oyuncu kadrosu? Maraşlı dizi karakterleri? Maraşlı Savaş önceki dizileri neler?

Maraşlı dizisinin takipçileri Maraşlı oyuncu kadrosunda kimler var merak ediyor. Gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile büyük ilgi gören yapım özellikle Pazartesi akşamlarının en renkli yapımlarından biri oldu. Zengin bir oyuncu kadrosu bulunan dizinin sürükleyici senaryosu da dizi takipçilerinin ekran başından ayrılamamasına neden oluyor.

Maraşlı Dizisi Konusu


Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılmış olan bir askerdir. Kendine sahaf dükkanı açıp bu şekilde geçinmeye karar vermiştir. Bir yandan da hasta olan kızıyla ilgilenmeye çalışır. Bir gün Mahur Türel, Maraşlı’nın dükkanından içeriye girene kadar her şey normal seyrinde devam eder.

Ülkenin en büyük iş adamlarından biri olan Aziz’in çocukları arasında en kıymetli olan Mahur’un başı çekmiş olduğu fotoğraf yüzünden büyük derde girer. Mahur’un bu olay sonrasında hayatını Maraşlı kurtaracaktır. O gün ise kaderleri birbirine artık bağlanmış olacaktır. Ancak Mahur’un da hayatı bundan sonra tehlikeye girecektir.


Maraşlı Dizisi Oyuncuları


Maraşlı dizisinin oyuncuları arasında Burak Deniz Alina Boz, Cemil Büyükdöğerli, Saygın Soysal, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Rojda Demirer, Neslihan Acar, Gizem Kala ve Cihan Yenici yer alıyor. Ayrıca diziye yeni katılacak oyuncularda seyirciler tarafından merak edilen konulardan biri. Maraşlı dizisine yeni katılacak oyuncular şu anda kesinleşmemiş olup, belli olduğunda ise bunun duyurusunun yapılması bekleniyor.

Maraşlı karakteri 1987 yılında doğmuş olup yıllarca özel kuvvetlerde görev almış eski bir askerdir. Kızı Zeliş saldırıya uğradığından dolayı görevini bırakarak kızının bakımını üstlenmiştir. Kendisine bir sahaf açmış olan Maraşlı aslında sakin bir yaşam sürmeyi dilemektedir.

Mahur karakteri ise dizinin başka ana karakterlerinden biridir. Mahur 30’lu yaşlarında zeki ve güzel bir kadındır. Fotoğraf sanatçısı olan Mahur’un kendi stüdyosu vardır. Ailenin en küçük kızı olması rağmen şımarıklığı yoktur. İki abisiyle iyi bir uğraş vermiştir. Yalnız kalmayı seven Mahur’un hayatı Maraş ile kesiştiğinde onu çok farklı sürprizler beklemeye başlayacak.

İlginç bir senaryoya sahip olan dizinin sürükleyici temposu dizi takipçilerinden övgü dolu yorumlar almaya devam ediyor. Özellikle gelecek bölümde dizide olacaklar ise şimdiden merak konusu haline geldi.