Maraşlı yayından kaldırıldı! ATV seçimini yaptı! Kalp Yarası başlıyor!

ATV son dakika hamlesi Maraşlı hayranları yeni bölüm yayındayken geldi! ATV ekranlarında yayınlanacak Kalp Yarası dizisi başlıyor! Maraşlı erken final yaparak yayın hayatını tamamlıyor!

Dizi Haberleri 21.06.2021 - 22:12 21.06.2021 - 22:12 Berkay Keskin

ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisinden kahredeh haber geldi! ATV sevilen dizisi Maraşlı yayın hayatını tamamlıyor. Maraşlı dizisi yerine ATV yeni bir dizi koydu! Maraşlı erken final yapacak!

Maraşlı erken final kararı!

Temmuz ortasında bitmesi beklenen Maraşlı dizisine ATV daha fazla direnemedi. Yaz dizisinden ziyade uzun vadeli düşünülen Kalp Yarası dizisi başlıyor. Maraşlı apar topar yayından kaldırılacak yada gün deneyecek!

28 Haziran Maraşlı yayınlanmayacak!

ATV fenomen dizisi MAraşlı yeni bölüm yayındayken büyük bir şok yaşandı. Maraşlı 28 Haziran pazartesi akşamı yayınlanmayacak. Maraşlı yeni bölümü ne zaman olacak, ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu!

Maraşlı gün mü değiştiriyor!

ATV sevilen dizisi Maraşlı, yeni bölüm ibaresi 21 Haziran'da yer alıyor. Maraşlı için apar topar yayından kaldırmaktan ziyade gün değiştirmesi gündemde. Ancak pazartesi gününden edilen Maraşlı kesin olarak bitiyor. Temmuz sonuna kadar kalmayacağı da kesinleşen Maraşlı hikayeyi bağlayıp bitecek!

Kalp Yarası başlıyor!

ATV, yaz dizisi değil uzun vadeli düşündüğü Kalp Yarası dizisi başlıyor. Kalp Yarası dizisinin reyting rekorları kırması bekleniyor!

Kalp Yarası 1. bölüm fragmanı!

Kalp Yarası 28 Haziran pazartesi oldu!

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban'ın oturduğu dizinin başrollerini; Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel paylaştığı Kalp Yarası pazartesi günleri yayınlanacak! Kalp Yarası dizisi hikayesi ve konusuyla rekorlar kırması bekleniyor.

Maraşlı günü belli oldu!

Maraşlı 29 Haziran salı günü yayınlanacak. Son dakika olarak açıklanan haberde Maraşlı artık Salı günleri ekranlara gelecek. ATV bu kararı arkasında Maraşlı kesin final olacak, ancak pazartesi Kalp Yarsı devam ederse sezon sonuna kadar sürecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@