Ekranların sevilen dizisi Maraşlı başrol oyuncuları Burak Deniz ve Alina Boz'dan paylaşım hayranlarını mest etti! ATV ekranlarında sezonun en iddialı dizisi arasında yer alan Maraşlı dizisinin başrolü Burak Deniz, Alina Boz ile fotoğraf paylaştı! Burak D

Kenan Doğulu Sonrası Sertab Erener'e de Konser Baskını! MESAM Ve MSG Dikkat Çekti! Sahipleri Kim? Baskınlar Neden? Kenan Doğulu Sonrası Sertab Erener'e de Konser Baskını! MESAM Ve MSG Dikkat Çekti! Sahipleri Kim? Baskınlar Neden?
Ekranların sevilen dizisi Maraşlı başrol oyuncuları Burak Deniz ve Alina Boz'dan paylaşım hayranlarını mest etti! ATV ekranlarında sezonun en iddialı dizisi arasında yer alan Maraşlı dizisinin başrolü Burak Deniz, Alina Boz ile fotoğraf paylaştı!

Burak Deniz'den Alina Boz paylaşımı!Burak Deniz instagram adresindne 18 sayfa DIŞ/Gece olarak Alina Boz etiketleyerek bir fotoğraf paylaştı! Fotoğrafa ilk yorum 18,75 yorumuyla Alina Boz'dan geldi. Dizinin sevilen ismi Rojda Demirer dahil olduğu paylaşım çok sevildi!Sosyal medyada aşk yaşamaları istenilen çifte "Bayan" espiri sık sık yapıldı!

Alina Boz hem Burak Deniz'e yorum yazdı, hemde Burak Deniz'i hikayesinde paylaştı!