İçişleri Bakanı Soylu Mardin'de esnafın kepenk kapatması ile protesto edildi.

Mardin Dargeçit'te esnaf ziyareti yapmak isteyen İçişleri Bakanı Soylu protesto edildi. Esnaf kepenk kapatınca ziyaretini yarıda kesmek zorunda kalan Soylu adeta şoku yaşadı.
Süleyman Soylu, “İl Güvenlik Toplantısı” için Mardin’e geldi ancak Dargeçit ilçesinde esnafı ziyaret etmek isteyince şoku yaşadı.

Mezopotamya Ajansı'nın haberine göre ilçede Soylu'nun geçeceği yollar AKP'li belediye tarafından yıkandı, onarılmayan yollar ise onarıldı, Askeri helikopterle ilçeye gelen Soylu'nun konvoyunun geçeceği yollarda bulunan araçlar sabah saatlerinde ara sokaklara çekildi ve Soylu da onlarca araçtan oluşan konvoyla esnaf ziyaretine çıktı ama gerisi hüsran oldu.

Süleyman Soylu'ya Mardin'de şok » T.C. Haber T.C. Haber

Gelişine büyük bir hazırlık yapılan Soylu ilçede akıllara kazınan birprotesto ile karşılandı çünkü sabah saatlerinde dükkanını açan Dargeçit esnafı, Soylu’nun esnaf ziyaretinde bulunacağını öğrenmesiyle kepenk kapattı.

İçişleri Bakanı Soylu, açık kalan 4 esnafı gezdikten sonra ziyaretini yarıda kesmek zorunda kaldı.

Türkçede "Kelime ve Dimne" adıyla bilinen eserde dürüstlüğün simgesi Kelile ve yalanın simgesi Dimne sırasıyla hangi hay Türkçede "Kelime ve Dimne" adıyla bilinen eserde dürüstlüğün simgesi Kelile ve yalanın simgesi Dimne sırasıyla hangi hay