Başrollerinde Himicem İntepe ve Jessica May'in paylaştığı Maria ile Mustafa dizisi bu akşam 7. bölümüyle ekranlara geliyor.

Başrollerinde Himicem İntepe ve Jessica May'in paylaştığı Maria ile Mustafa dizisi bu akşam 7. bölümüyle ekranlara geliyor. Mustafa ve Maria'nın zorluklarla geçen aşkını anlatan Maria ile Mustafa, izleyicileri ekran başına kitlemeye devam ediyor.Kadrosunda Tamer Levent, Atalan, Ezgi Çelik ve Haki Biçici'nin yer aldığı Maria ile Mustafa dizisi Kapadokya'da çekiliyor. Kapadokya mistik ortamının en güzel şekilde işleneceği dizi Ürgüp'te sete çıktı. Kolombiya'dan  Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa'nın aşk hikâyesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkânsızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak. Dizide Maria ve Mustafa'nın aşkına Ürgüp'ün eşsiz manzarası eşlik edecek.Maria ile Mustafa konusu ne?Kolombiyalı bir anne ve Kapadokya’lı bir babanın kızı olan Maria Yıldırım, yıllar sonra doğduğu büyülü topraklara geri döner. Bu yolculuk sırasında yörenin en büyük ailelerinden biri olan Candemir Ailesi’nden Mustafa Candemir’le tanışır. Biri kaderinde ne yazılıysa onu, diğeri ise kendi kaderini kendi yazmaya inanan bu iki genç kısa sürede birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. Maria, henüz küçük bir kızken terk ettiği Güzel Atlar Diyarı’nde hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Ama onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Mustafa Candemir, göründüğü kadar özgür bir adam değildir!

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!


Maria ile Mustafa 7. bölüm özetiMaria'nın, Melek'in babasının Candemirlerden olmadığını öğrenmesi, Gonca'nın büyük bir plan yapmasına neden olur. Ancak yaptığı plan hiç beklemediği şekilde sonuçlanıp, Maria ile Mustafa'nın ebedi ayrılığına mı dönüşecektir? Haşmet ve Galip, Candemir Ailesi'nden intikam almak için büyük bir hamle yapar. Kudret'in buna verdiği cevap, iki aile arasındaki düşmanlığı daha da büyütecektir. Zeyno, Rüzgar ve Nisan'ın gittiği partide gelişen olaylar ise içinden çıkılmaz bir hal alırken, Nadire ve Nihat'ın bu olaya dahil olması, olayların seyrini bambaşka bir noktaya taşır.