Marmaray Yenikapı durağında bir kişi raylara atlayarak intihar etti. Seferler durdu. Peki Marmaray 21 Ekim 2022 Cuma intihar eden kişinin adı soyadı ne?

Marmaray Yenikapı metro durağında bir vatandaş kendini raylara atarak intihar etti. Seferler durdu. Maramay seferleri ne zaman başlayacak?

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Bir intihar haberi daha geldi. İstanbul Marmaray Yenikapı durağında bir kişi kendini trenin önüne atlayarak intihar etti.

Marmaray'ın resmi Twitter hesabından "Saat 13.26'da Marmaray Yenikapı durağında yaşanan üzücü bir intihar olayı nedeniyle trenlerimiz Kazlıçeşme - Üsküdar arasında tek hattan gecikmeli olarak işlemektedir." açıklaması yapıldı. 

21 ekim 2022 tarihinde bir kişi Marmaray Yenikapı durağında trenin önüne atlayarak intihar etti. Seferler durdu.

Marmaray Yenikapı istasyonunda saat 13.26 sularında bir kişi rayalra atladı ve intihar etti. Maramray seferleri Kazlıçeşme-Üsküdar arasında tek hattan yapılmaya başlanırken intihar eden vatandaşın kimliği henüz açıklanmadı.