Mart ayı içinde bunu yapan SGK'lı emekliye 7.250 TL nakit ödemesi yapılıyor! Ay sonuna kadar başvurun... Son dakika kampanyası ile sizlerde anında ödeme alın. işte detaylar...

Mart ayı içinde bunu yapan SGK'lı emekliye 7.250 TL nakit ödemesi yapılıyor! Ay sonuna kadar başvurun... Son dakika kampanyası haberleri ile sizlerde anında ödeme alın. işte detaylar... SGK'lı ve Bağkur'u emekli olan vatandaşlar, bankalar bağlamında yapılan hem promosyon hem de nakit kredi kampanyalarını takip etmektedirler. Yeni emekli bankası olarak hamle yapan TEB Bank, yaptığı son dakika açıklaması ile eş güdümlü 4.250 TL'ye kadar nakit alacağını duyurdu. Emekli olan vatandaşlar şartları yerine getirirse 3000 TL promosyon 4.250 TL artı para alarak toplamda 7.250 TL ödeme alabilecekler. Kampanya amacıyla son tarih ise 31 Mart 2022 olarak biliniyor. 

TEB Bankası resmi internet sitesi üzerinden de oluşturulan bu duyuru ardından emeklilik paketi adı altında emekli olan bireylerin kendi bankasından maaş almasını istiyorsa 4.250 TL'ye kadar nakit olanağı verileceğini açıkladı. Üstelik bu nakitlerde yalnızca bankadan maaş alabilmek yeterli olacaktır. 

Emekli haberleri ard arda gelmeye devam ediyor. Bankanın yaptığı son bildirimde 36 ay bağlamında süresince bu bankadan maaş alma sözü veren bütün emeklilere 3000 TL promosyon ve 4.250 TL nakit avans verileceği açıklandı. Kampanya yalnızca TEB Bank üzerinden emekli maaşı alan ya da bu bankadan emekli maaşı alabilmek isteyenleri kapsıyor. 

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

Kampanya amacıyla bankadan maaş almanızın yanı sıra ilaveten maaş tutarı da mühim olmaktadır. 1500 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlar 1650 TL emekli promosyonu alıyor. 1500 TL ve 2500 TL arasındaki şahıslar ise 2100 TL, başka üst limit ile maaş alan vatandaşlar ise TEB Bank üzerinden 3000 TL emekli promosyonu alabiliyorlar. 

TEB Bank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ilaveten bu bankanın kredi kampanyasına da katılarak 200.000 TL'ye kadar anında anında onaylı kredi alabileceklerdir. 3000 TL ve üzerindeki bütün maaaş alan vatandaşlar krediler amacıyla süratli ve anında netice alabileceklerdir. Başvuru amacıyla sms atabilirsiniz.