Disney, yakın dönemde vizyona girecek film ve dizileri duyurdu. Filmler arasında Thor Love And Thunder, Ant-Man ve Wasp Quantumania, Captain Marvel 2 ve She Hulk gibi yapımlar var.

Dev İsim Haldun Dormen’in Hayatı Belgesel Oldu! “Yaparsın Şekerim” Ne Zaman Nerede Yayınlanacak? Dev İsim Haldun Dormen’in Hayatı Belgesel Oldu! “Yaparsın Şekerim” Ne Zaman Nerede Yayınlanacak?
Disney, yakın dönemde vizyona girecek film ve dizileri duyurdu. Filmler arasında Thor Love And Thunder, Ant-Man ve Wasp Quantumania, Captain Marvel 2 ve She Hulk gibi yapımlar var. Duyurulan diziler arasında ise Ironheart, War Machine ve I Am Groot gibi yapımlar yer alıyor.Disney, son olarak Star Wars evreninde geçecek 12 film ve dizi hakkında açıklama yapmıştı. Açıklama sonrası Star Wars hayranları hem heyecanlanmış hem de yapımların, çok sevdikleri Star Wars evrenine lâyık olup olmayacağı konusunda kararsız kalmıştı.

Thor Love And Thunder


Disney şimdi de "Avengers: Endgame" filminin gerçekleştiği zamandan daha sonrasını anlatacak yeni dizi ve film projelerini duyurdu. Filmlerden biri olan "Thor Love And Thunder"da Chris Hemsworth ile Natalie Portman yeniden rol arkadaşı olacak. Film kadrosunda yer alan Christian Bale, evrene "Tanrı Kasabı Gorr" rolüyle katılacak. Guardians of The Galaxy'deki Star Lord'un da yer alacağı film, 6 Mayıs 2022'de vizyona girecek.


Ant-Man severlere müjde!


Ant-Man severler de müjdeli haberi aldı. Serinin yeni filmi olan "Ant-Man ve Wasp Quantumania" filminde önceki filmlerde oynayan Paul Rudd ve Evangeline Lilly bulunacak. 2022'de vizyona girecek filmin yönetmenlik koltuğunda Peyton Reed'in oturacağı bildirildi.


She Hulk sinematik evrene giriyor!


Marvel Sinematik Evreni'ne girecek "She Hulk" karakteri de seyircinin ağzını açık bırakacak. She Hulk karakterini Tatiana Maslany'ın canlandıracağı, Hulk Mark Rufallo'nun da zaman zaman filmde görüleceği kaydedildi. Filmin yayın tarihi konusunda herhangi bir bilgi verilmedi. Filmin yönetmenlerinin Kat Coiro ve Anu Valia olacağı belirtildi.Duyurulan diğer dizilerin Hawkeye, Moon Knight, Secret Invasion, Ironheart, War Machine ve I Am Groot olacağı bildirirldi. Duyurulan filmler arasında ise; 11 Kasım 2022'de gösterime girecek Captain Marvel 2, The Guardians of the Galaxy Holiday Special ve Yeni Fantastik Dörtlü'nün yer alacağı kaydedildi.