Eski manken Nefise Karatay'ın Ortaköy'deki masaj mazerası mahkemelik oldu.

Eski manken Nefise Karatay'ın Ortaköy'deki masaj mazerası mahkemelik oldu.

Ortaköy'de bir masaj salonuna giden ve ve masaj yaptırırken, odaya iş insanı Tolga Balta'nın girdiğini iddia eden manken Nefise Karatay için 4 yıl hapis isetendi.

Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi! Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi!

Tanık beyanı sonrası savcılık tarafından Nefise Karatay hakkında, hakaret ve tehdit suçlarından dava açılırken 4 yıla kadar hapsi istenen Nefise Karatay da tekrar gündem oldu.

Geçtiğimiz Ekim ayında yaşanan olayda; Nefise Karatay masaj odasında yarı çıplak bir şekilde masaj yaptırdığı esnada iddiaya göre içeriye iş insanı Tolga Balta girmiş ve sıranın kendisinde olduğunu söyleyerek "Ben masaj yaptırmaya geldim, buradan çıkın" demişti.

Dilek Yaman'ın haberine göre, ünlü manken soyunuk vaziyette olduğunu, kapıyı kapatarak Balta'nın dışarı çıkması gerektiğini söylerken masaj odasında bulunan masör ise Balta ile Karatay'ın tartışması sonrası olaya müdahale etti.

Bu sırada polisi arayan ünlü mankenin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri gelmiş ve olay da magazine bomba gibi düşmüştü.

Savcılıkça yürütülen soruşturmada tanıklık eden masör Kevser G., olay sırasında içeride bulunan kişinin "Ben Nefise Karatay'ım çıkmıyorum, saatinde gelseydiniz, s... gidin. Görürsünüz gününüzü" şeklinde bağırdığını anlattı.

 İş insanı ve sevgilisi ise beyanın üzerine Karatay'la uzlaşmayı reddetti ve böylelikle tanık beyanı sonrası savcılık tarafından Karatay hakkında, hakaret ve tehdit suçlarından dava açıldı.

Karatay'ın 4 yıla kadar hapsi isteniyor.