Fox TV'nin bu sezon büyük yankı uyandıran yarışma programı Maske Kimsin Sen final yaparak ekranlara veda etti. Maske Kimsin Sen finalinde birinci olan Aslan oldu. Aslan maskesinin altından ise Özge Borak çıktı. İşte Maske Kimsin Sen yarışmasında maskelerin altından çıkan ünlü isimler…

FOX TV ekranlarında Tansel Öngel'in sunumu ile yayınlanan jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un oturduğu Maske Kimsin Sen final bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dün akşam final yaparak ekranlara veda eden yarışma programında tüm maskesi açıldı ve maskelerin altından çıkan isimler şok etti. Yarışmanın birincisi ise Aslan maskesi oldu. Aslan maskesinin altından Özge Borak Çıktı. İşte Maske Kimsin Sen finalinde maskelerin altından çıkan ünlü isimler.

Maske Kimsin Sen ekranlara veda etti

FOX TV'de 1 Ocak tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelen ve büyük yankı uyandıran Maske Kimsin Sen yarışması hem gelen tepkiler hem de düşük reytingden sonucunda dün akşam ekrana veda etti. Aslında sosyal medyada da her hafta yeni bölümleri ile çok konuşulan yarışma programı final bölümü ile de oldukça yüksek bir izlenme oranı aldı. Ayrıca final bölümünde tüm maskeler açıldı ve maskelerin altındaki ünlü isimler de ortaya çıktı.

Yarışmanın birincisi Aslan oldu

Yayınlanan ilk bölümden itibaren yarışmada en dikkat çeken kostüm ve maske Aslan maskesi oldu. Aslan maskesinin altında hangi ünlü ismin olduğu uzun süreden beri merak ediliyor ve araştırılıyordu. Dün akşam yarışmanın birincisi olan Aslan maskesi açıldı ve altından çıkan isim birçok kişinin de tahmin ettiği gibi Özge Borak oldu. Ünlü oyuncu Özge Borak hem performansı ile hem de dansları ile maske Kimsin sen yarışmasına damga vuran isim oldu.

maske-kimsin-sen-finalinde-maskelerin-altindan-cikan-unlu-isimler-sok-etti-2

Maske Kimsin Sen tüm maskelerin altındaki ünlü isimler

Diğer yandan final bölümü ile ekranlara gelen Maske Kimsin Sen yarışmasında tüm maskeler açıldı ve ünlü isimler de ortaya çıktı. Maske Kimsin Sen yarışmasında tüm maskelerin altındaki ünlü isimler;

Geyik: Burcu Özberk

Ördek: Aslı Bekiroğlu

Kuzgun: Kubilay Aka

Unicorn: Berna Laçin

Tavuskuşu: Emre Altuğ

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?

Aslan: Özge Borak