Tüm dünyada 'The Masked Singer' adıyla popüler olan yarışma programı Türkiye’de de başlıyor. Yeni başlayacak olan yarışma programında kendi alanlarında ünlü olan isimler maske ve farklı kostümlerle sahneye çıkacak ve kimlikleri gizli şekilde şarkı söyleyecek. Program ülkemizde Maske Kimsin Sen ismiyle yayınlanacak. Peki Maske Kimsin Sen hangi kanalda, ne zaman başlıyor? Maske Kimsin Sen jürisi kimler var?

Yeni yarışma programı Maske Kimsin Sen yayın hayatına başlıyor. Yarışmanın sunuculuğunu Tansel Öngel üstleniyor, yönetmek koltuğunda ise Ebru Yalçın oturuyor. Ünlü isimlerden olan jüri üyeleri ise format gereği farklı isim ve kostümlerle sahneye çıkan ünlüleri tanımaya çalışacak. Peki Maske Kimsin Sen hangi kanalda, ne zaman başlıyor?  Maske Kimsin Sen jürisi kimler var? Maske Kimsin Sen sunucusu kim?

MASKE KİMSİN SEN NE ZAMAN HANGİ KANALDA BAŞLIYOR?

Yeni yarışma programı Maske Kimsin Sen FOX TV ekranlarında başlıyor. ‘’The Masked Singer’ tüm dünyayı kasıp kavuran yarışmanın uyarlaması olan programın yapımcılığını Medyapım üstleniyor, yönetmen koltuğunda ise Ebru Yalçın oturuyor. Maske Kimsin Sen formatı da merak ediliyor. Programın formatına göre ünlü isimler farklı kostümler ve maskeler kullanarak kimliklerini gizleyerek sahneye çıkıyor ve şarkılar söylüyor. Yine ünlü isimlerden oluşan jüri üyeleri ise sahnede bulunan ünlüleri tanımaya çalışıyor. Hem şov hem de eğlence programda bir arada sunuluyor.

maske-kimsin-sen-hangi-kanalda-ne-zaman-basliyor-maske-kimsin-sen-jurisi-kimler-var-2

MASKEYİ KİMSİN SANA JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Maske kimsin sen isimli programı tanıtımı geçtiğimiz haftalarda kanal D’de yapılmıştı ancak program Fox Tv’de ekranlara gelecek. Maskeyi Kimsin Sen programının jüri üyeleri Alican Yücesoy, Melis Sezen, Eda Ece ve Doğu Demirkol oldu.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

MASKE KİMSİN SANA SONUNCUSU KİM?

Ünlü isimlerin sahneye çıkacağım müzik ve eğlenceyi bir arada sunmaya hazırlanan programın sunuculuğunu ise son dönemlerde Masumlar Apartmanı dizisindeki performansıyla dikkat çeken Tansel Öngel üstleniyor.