Maske Kimsin Sen yarışmasının jürilerinden ilk fotoğraf karesi geldi! Yakında Fox Tv'de olacak olan yarışma programının jüri üyeleri uyumlu bulunmadı!

Merakla beklenen yeni yarışma Maske Kimsin Sen programından ilk görüntüler geldi! 

Sunuculuğunu Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si Tansel Öngel'in üstlendiği jür koltuğunda Yasak Elma dizisnin Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, ünlü oyuncu Alican Yücesoy ve komedyen Doğu Demirkol'un yer aldığı Maske Kimsin Sen başlıyor

Tüm dünyada büyük beğeni toplayan The Masked Singer adlı eğlenceli yarışma Türkiye'de nasıl reytingler elde edecek merak konusu.

Maske Kimsin Sen yarışmasının ilk bölüm fragmanını izleyenler "Türkler bunu izlemez aptalca bulur" diye yorumlarda bulundu. Sosyal medyada kullanıcılar Jüri üyelerinin ise birbirinden çok uyumsuz olduğunu söyledi. 

Maske Kimsin Sen yarışmasında alanında ünlü isimler eğlenceli maskelerle sahneye çıkacak ve şov yaparak şarkı söyleyecek. Ünlü isimlerden oluşan jüriler de bu isimlerin kim olduğunu tahmin edecek. 

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Maske Kimsin Sen yarışması yakında Fox Tv'de ekrana gelecek. Ekranlarda eskisi gibi sadece eğlence oldaklı programların olması iç açıcı. Umarız Maske Kimsin Sen programı da reytinglerde bol eğlencesi ve komedisiyle yer edinebilir ve ülkece maruzb kaldığımız şiddet, zorluklar, sosyal medyada her konuda ki akıl dışı korkunç şiddet kin yayan tweetleri unutturup ihtiyacımız olan sevgiyi, eğlenceyi normalleştirir.