Masrafsız Kredi Alacaklara Müjde Geldi: Enpara üzerinden masrafsız 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Son başvurular alınıyor. Banka resmi internet sitesinden duyurdu. İşte detaylar...

Bilindiği gibi Enpara Bankası, Finansbank üzerinden kurulan bir dijital bankadır. Dijital bankaların şubeleri yoktur. Online olarak ve internet üzerinden işlem yapmaktadır. Sizlerde eğer Enpara müşterisi olmanız durumunda bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubesi olmadığı için banka sadece hayat sigortası keserek sizlerden kredi kullanmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden masrafsız kredi olarak geçmektedir. Dosya masrafı gibi istenilen paralar bu krediler de yoktur.

Enpara üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin bazı şartlara uygun olması durumunda onay alacaklarını söylemek istiyoruz. Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler online olarak bu kredileri kullanabilmeleri için en az 1200 lira üzerinde kredi notunun olması gerekmektedir. Banka kredi politikaları QNB Finansbank politikalarına uygun olduğu için bu bankadan kredi kullanacak olan kişiler sistemsel olarak Finansbank üzerinden sorgulama yapılacaktır. Onay aldıktan sonra da kredinizi hemen kullanacaksınız. Şimdi sizlere kredi başvurusu nasıl yapılır? Bunun hakkında bilgiler verelim.

Enpara 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Enpara üzerinden 50.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredileri Online olarak kullanacaktır. Bunun için kredi başvurusu da internet üzerinden yapılıyor. Banka şubesi olmadığı için bankalardan bu kredi başvurusunu yapamazsınız.

masrafsiz-kredi-alacaklara-mujde-geldi-enpara-uzerinden-masrafsiz-50000-tl-ihtiyac-kredisi-kampa

Resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra buradan kredi başvurusu formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz. Enpara Bankası sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı işlemleri yapıyor. Konut kredisi veya taşıt kredisi almak istiyorsanız, QNB Finansbank şubelerine gitmeniz gerekiyor.

Enpara.com Bankası müşterisi olan kişiler ise online olarak internet bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Enpara.com Bankası kredi notu 1200 ve üzerinde olan müşterilere kredi verdiği gibi ayrıca bu kredi notu olan kişilere de düşük faizli olarak kredi imkanı sağlar.

Banka kişiye özel faiz oranı uygulayan bankalardan birisidir. Daha önce bu bankadan kredi kullandıysanız ve düzenli ödediyseniz daha kolay bir şekilde onay alabilir. Daha düşük faizlerden yararlanabilirsiniz. Enpara.com bankası şu an için 50 bin TL'ye kadar bu krediyi vermektedir. Alacağımız kredilerde ilk taksit ödemenizi 3 ay ertelemeli ile yapabiliyorsunuz.