Masrafsız Kredi Duyurusu Yapıldı, Bankalarda Kuyruk Oluştu En Fazla 99 bin TL Dosya Ücreti Olmayan Kredi Veriliyor

Pandemi döneminde ekonomik zorluklar çeken kişilerin bankalar üzerinden kredi başvurusu yaptıkları zaman masraf ve faiz oranları, belini bükmektedir.

Ekonomi 13.06.2021 - 23:33 13.06.2021 - 23:33 Berkay Keskin

Bazı bankalar bu sebepten ötürü başvuru alamadıkları için yeni kredi kampanyaları yaparak müşterilerine masrafsız ihtiyaç kredileri vermeye karar verdi. Verilen bu krediler, hem düşük faizli hem de masrafsız olduğu için oldukça fazla başvuru alınmaya başlandı. Sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve çok düşük faizli ve masrafsız kredi kullanmak istiyorsanız vereceğimiz bankalardan 99000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Masrafsız kredi seçeneklerinde en düşük kredi limiti ise 1000 TL olarak bilinmektedir. Alacağınız bu ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli, toplamda da 36 ay vadeli olarak kullanabileceksiniz. Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank ile birlikte özel bankalardan olan İş bankası, Akbank ve Yapı Kredi Bankası ile birlikte Garanti Bankası da bu kampanyaya katılmaktadır. 

Ziraat Bankası Kredi Kampanyasını Duyurdu

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler masrafsız ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmak istiyorlarsa bu bankanın müşterisi olması ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapması gerekiyor. Banka, kişilerin kredi başvurusu yapmış olması durumunda kimlik numaraları üzerinden sorgulamalarına otomatik olarak yaparak, 100000 TL'ye kadar kredi onayı verirse bu kredileri, şubelere gitmeden internet hesabınız üzerinden hemen kendi banka hesabınıza aktaracaksınız. 

İş Bankası İŞCEP Masrafsız Kredisi

İş bankası üzerinden de 50000 TL'ye kadar masrafsız olarak kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredilere başvuru yapmak isteyen kişiler, İŞ bankası hesapları üzerinden almış oldukları internet bankacılığı şifresiyle birlikte iş cep uygulamasından yapabileceklerdir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 50000 TL kredi kullanmaları durumunda 36 ay vadeli ve aylık ödemesi 1955 TL olarak bu kredileri alabilirler. 

Akbank Anında Onaylı Kredi 

99000 TL'ye kadar masrafsız kredi kullanmak isteyen kişiler, Akbank, hesabı olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden olmayan kişiler ise 44 25 numarasına SMS atarak, kredi başvurusu yapabilecek. Akbank SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj gönderin. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere hemen kredi sonuca gelecek ve onaylanan kredinizi banka şubeleri üzerinden kullanabileceksiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler ise bankaya gitmeden hemen kredilerini kullanabilirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaptığınız zaman kredi onayı alırsanız, banka hemen Akbank, hesabınız üzerine onaylanan tutar kadar kredinizi hesabınıza yatıracak ve sizde hemen hesabınızdan kullanmaya başlayacaksınız. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@