Yapımını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yeni sezonuyla ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor. Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın oturduğu MasterChef'te kimin eleneceği en çok araştı

Yapımını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yeni sezonuyla ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor. Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın oturduğu MasterChef'te kimin eleneceği en çok araştıran konulardan biri oluyor. Son altı kişinin kaldığı yarışmada adım adım finale gidilirken her hafta kimin veda edeceği heyecanla aranıyor. Peki MasterChef 13 Aralık hangi yarışmacı veda etti? MasterChef bu hafta kim elenecek? Serhat mı gidiyor?

MasterChef 13 Aralık kim elendi?

Sosyal medyada eleme konusunda çeşitli tahminlerin yapıldığı MasterChef'te bu hafta kim gitti? çok merak ediliyor. Bazı eleme tahminlerinin tuttuğu hesaplarda bu hafta yani 13 Aralık Pazar akşamı kimin eleneceği açıklandı.

İddialara göre; MasterChef 13 Aralık akşamı elenen yarışmacı Serhat oldu. Yarışmanın ilk haftasından beri favorilerden biri olan Serhat ne yazık ki final dörtlüsü içinde yer alamadan MasterChef 2020'ye veda edecek.MasterChef Serhat Doğramacı kimdir? Kaç yaşında

23 yaşındaki Serhat Doğramacı, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu söylemektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir.

İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasındadır.