MasterChef 2021 Zeytindalı Gazisi Ali Uysal kimdir? Ali Uysal kaç yaşında, nereli?

MasterChef 2021 1 Temmuz yeni bölümde Zeytindalı Gazisi Ali Uysal herkesi gözyaşlarına boğacak. Peki Zeytindalı Harekatı Gazisi Ali Uysal kimdir, kaç yaşında? Ali Uysal nereli?

Televizyon 01.07.2021 - 19:52 01.07.2021 - 19:52 Volkan Arık

Masterchef Türkiye 1 Temmuz 2021 yeni bölümde yine duygu yüklü anlar yaşanacak. Zeytindalı Harekatı Gazisi olan ve silah arkadaşı ile hastanede el ele tutuştuğu görüntüleri sembol hale dönüşen asker Ali Uysal MasterChef 2021’in yeni bölümüne katılıyor.  Peki Master Şef Ali Uysal kimdir? MasterChef Ali Uysal kaç yaşında?

Zeytindalı Harekatı sırasında yaralanan ve silah arkadaşı ile birlikte kaldırıldığı hastanede el ele tutuştuğu görüntülerle sosyal medyanın da Türkiye'nin gündemine oturan Gazi asker Ali Uysal MasterChef 2021 yarışmasına katılıyor. Yarışmanın bu akşam ekranlara gelecek olan bölümünde eleme turlarında mücadele verecek olan Gazi Ali Uysal herkes tarafından merak ediliyor. Peki MasterChef 2021 Zeytindalı Harekatı Gazisi Ali Uysal kimdir Kaç yaşında? Gazi Ali Uysal elemeyi geçti mi?

masterchef-2021-zeytindali-gazisi-ali-uysal-kimdir-ali-uysal-kac-yasinda-nereli-2

ZEYTİNDALI HAREKATININ SEMBOL İSMİ

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 2018 yılında Suriye'nin Afrin ilçesinde düzenlenen Zeytindalı Harekatı'nda çekilen bir fotoğrafın Sembol isimlerinden olan Gazi asker Ali Uysal MasterChef 2021 yarışmasına katılıyor. Masterchef 1 Temmuz 2021 yeni bölüm fragmanında gösterilen fotoğraflarla birlikte izleyicilerin yeni bölümü olan ilgisi artarken Ali Uysal kimdir Kaç yaşında sorusunun yanıtı da araştırılmaya başlandı.

ZEYTİNDALI GAZİSİ ALİ UYSAL KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

2018 yılında Suriye'nin Afrin ilçesinde düzenlenen zeytin dalı Harekatı sırasında terör örgütü ile çıkan çatışmada yaralanan 2 asker Hatay'ın Hassa ilçesinde Devlet hastanesine kaldırıldıkları sırada el ele tutuşmuş ve bu görüntüler sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Gazi asker Ali Uysal o anları daha sonrasında şöyle anlatmıştı; “Roket saldırısı sonrasında kulağımız duymaz bir hale gelmişti. Olcay’da o esnada acı çekiyordu. Seslenmeme rağmen beni duymadı. O anda sağlık görevlilerinden biri elimi gösterdi. O da tutunca bende yanıt verdim. Bizi çektiklerinden haberim bile olmadı. Milletimizin duaları bizi hep ayakta tutuyor”.

masterchef-2021-zeytindali-gazisi-ali-uysal-kimdir-ali-uysal-kac-yasinda-nereli-3

ZEYTİNDALI HAREKATI GAZİSİ ALİ UYSAL MASTERCHEF ELEMESİNİ GEÇTİ Mİ?

Zeytindalı Harekatı Gazisi asker Ali Uysal bu akşam MasterChef 2021 elemelerine katılıyor. Yeni bölüm fragmanı ile birlikte ortaya çıkan olay sonrasında izleyicilerde Ali Uysal elemeyi geçti mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Henüz bu konu hakkında net bir bilgi yok bu akşam yeni bölüm ekranlara geldikten sonra Ali Uysal'ın elemeyi geçip geçmediği belli olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@