TV8'in çok sevilen yemek yarışması MasterChef'in son bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Kırmızı takım sıfır atık temalı oyunu kaybetti.

TV8'in çok sevilen yemek yarışması MasterChef'in son bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Kırmızı takım sıfır atık temalı oyunu kaybetti. Dokunulmazlık mücadelesine giden yarışmacılar, Danilo Şef'in imza tabağını yapmaya çalıştı. Ancak Barbaros tabağını şeflere götüremedi, çünkü düşürdü. Hal böyle olunca MasterChef Barbaros tabağı bilerek mi düşürdü? Barbaros ceza mı alacak merak konusu oldu. 

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…


MasterChef'in geçen perşembe ekranlara gelen yeni bölümünde Barbaros tabağını düşürmüştü. Bu konu 19 Eylül akşamı MasterChef'te bir kez daha gündeme geldi. Barbaros'un "Kendim kazara düşürdüm" sözleri şefleri kızdırdı. Barbaros'un tabağı kazara düşürmediği ise ortaya çıktı.

MasterChef Barbaros tabağı bilerek mi düşürdü?Dokunulmazlık yarışmasında Eray ile tabağı hakkında konuşan Barbaros, memnun olmadığını söyledi. Eray ise ona giderken "At tabağı" dedi. Hatta Eray yerine dönerken Barbaros'a "Bana çarp" dedi. 19 Eylül akşamı yayınlanan yeni bölümde ise Barbaros tabağı kendi düşürdüğünü itiraf etti.Bu duruma hem şefler hem arkadaşları tepki gösterdi. Hatta Somer Şef bu duruma inanmadıklarını ancak bunun kendisine zarar vereceğini dile getirdi. Şimdilik bir ceza almadı ancak Barbaros'un bu hareketi yaptırıma da maruz kalabilir.MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir?Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.