MasterChef daha başlamadan bitti! O yarışmacı her şeyi tek tek ifşa etti, MasterChef yayından kaldırılıyor!

MasterChef 2021 yeni sezon için geri sayım başlamışken bir skandal daha gün yüzüne çıktı. Eski MasterChef şampiyonu olan yarışmacı her şeyi bir bir ifşa etti.

Televizyon 21.06.2021 - 11:23 21.06.2021 - 11:23 Volkan Arık

TV8 ekranlarının sevilen formatları arasında yer alan MasterChef 2021 sezonu kısa süre içinde başlayacak. Yarışmanın yeni sezonu için geri sayım başlarken eski şampiyondan gelen açıklamalar herkesi şoke etti. Yarışmacı bir bir her şeyi ifşa ederken hakkını alamadığını ve hayal kırıklığı yaşadığını söyledi. Peki MasterChef bitiyor mu? İşte sevilen yarışma hakkında o skandal iddialar…

TV 8 ekranlarının yaklaşık 4 sezondan bu yanan yayınlanan yarışma programı MasterChef 2021 başlıyor. Haftaya ilk bölümü ile ekrana gelecek olan yarışma için geri sayım başlarken geçen sezonun şampiyonu Serhat Doğramacı’dan gelen iddialar herkesi hayrete düşürdü. Peki MasterChef’te neler oluyor? Yarışmacılara hak ettikleri ödüller verilmiyor mu? İşte Serhat Doğramacı’dan ifşalar…

masterchef-daha-baslamadan-bitti-o-yarismaci-her-seyi-tek-tek-ifsa-etti-masterchef-yayindan-kald-3

MASTERCHEF TÜRKİYE’NİN ÖDÜLÜ NE?

Masterchef Türkiye yarışmasında şampiyon olan yarışmacılara para ödülü ve aynı zamanda da Jeep Renega model 363.950 TL değerinde araç veriliyor. Bugüne kadar yarışmanın şampiyonlarından paralarını ya da ödüllerini alamadıklarına dair bir iddia gelmemişti. Ancak, Masterchef Türkiye’nin son şampiyonu Serhat Doğramacı öyle iddiaları gündeme getirdi ki adeta ortalık çalkalandı. Serhat Doğramacı geçen sezonun şampiyonu olmuştu. Son şampiyon yaptığı açıklamada şu ana kadar ne bir para ödülü ne de araba aldığını söyledi. Programla ilgili bir çok gerçeği ifşa eden Masterchef Serhat’ın bu açıklamaları kanalın sahibi Acun Ilıcalı’yı bir hayli kızdıracak gibi görünüyor.

masterchef-daha-baslamadan-bitti-o-yarismaci-her-seyi-tek-tek-ifsa-etti-masterchef-yayindan-kald-4

BU İFŞALAR SONRASI KİMSE YARIŞMAYA KATILMAK BİLE İSTEMEYECEKLER

Masterchef Türkiye her sezon TV8 ekranlarında izlenme rekorları kırıyor. Ancak eski şampiyon Serhat’ın bu açıklamalarının sonrasında ortalık biraz karışacak gibi duruyor. Yarışmadan 6 ay önce şampiyon olarak ayrılan Serhat Doğramacı’nın hala ödülünü alamadığını açıklaması ile birlikte bundan sonra yarışmaya yarışmacı bulunması zor gibi duruyor. Hatta belki de yarışmacılar artık yarışmanın kapısından bile geçmek istemeyecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@