TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında son bölümde şok olay yaşandı. MasterChef Danilo Şef ayrıldı mı, neden yok?

MasterChef Danilo Şef ayrıldı mı, neden yok? Danilo Şef neden gitti, MasterChef Türkiye’den neden ayrıldı? TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının ekrana gelen son bölümünde ilginç anlar yaşandı. Programın sevilen şeflerinden olan Danilo Şef'in program devam ettiği sırada ayrılması dikkat çekti. Peki Danilo Şef neden gitti? MasterChef Danilo Şef ayrıldı mı, neden yok?

MasterChef Türkiye son bölümde ünlü şef Danilo Zanna, program devam ettiği sırada stüdyoyu terk etti. Danilo Zanna'nın yarışma devam ettiği sırada ayrılması dikkat çekerken neden gittiği de izleyenler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Peki MasterChef Danilo Şef ayrıldı mı, neden yok? MasterChef Danilo Zanna programdan ayrıldı mı? İşte Mehmet Yalçınkaya'dan konu hakkında önemli açıklamalar…

masterchef-danilo-sef-ayrildi-mi-neden-yok-danilo-sef-neden-gitti-masterchef-turkiyeden-neden-ay-2

MASTERCHEF DANİLO ZANNA NEDEN YOK?

Survivor Elemesine Eski Sevgili Damgası! Tepki Çeken Eleme Kararı Sonrası Eski Sevgili Paylaşımı da Olay Oldu! Survivor Elemesine Eski Sevgili Damgası! Tepki Çeken Eleme Kararı Sonrası Eski Sevgili Paylaşımı da Olay Oldu!

TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekrana gelen son bölümünde yarışmada iki sezondan bu yana jüri üyelerinden olan Danilo Zanna, erken saatte stüdyodan ayrıldı. Danilo şefi ekranda göremeyen izleyiciler ise Danilo Şef neden yok, neden gitti gibi soruların yanıtını aramaya başladı. Bu konuda açıklama ise şef Mehmet Yalçınkaya’dan geldi. Yalçınkaya, " Danilo Şef çok özel bir durumundan dolayı gitmek zorunda kaldı. Somer Şef ile beraber biz devam ediyoruz. Herhangi kötü bir durum yok" dedi.

MASTERCHEF DANİLO ŞEF PROGRAMDAN AYRILDI MI?

Masterchef Danilo Şef programdan ayrıldı mı, bundan sonra olacak mı gibi soruların yanıtı da merakla araştırılıyor. Bu konuda ne ünlü şeften ne de TV8 yönetiminden henüz bir açıklama yapılmadı. Detaylı açıklamanın ilerleyen günlerde yapılacağı tahmin ediliyor.