MasterChef 2020'de son 16 yarışmacı arasına ikinci olarak girmeyi başaran Duygu Acarsoy bir hayli dikkat çekti. Eleme turunda Rezzan ile tarif konusunda gerginlik yaşayan Duygu, ardından yaptıklarıyla konuşulmaya başlandı.

MasterChef 2020'de son 16 yarışmacı arasına ikinci olarak girmeyi başaran Duygu Acarsoy bir hayli dikkat çekti. Eleme turunda Rezzan ile tarif konusunda gerginlik yaşayan Duygu, ardından yaptıklarıyla konuşulmaya başlandı. Hal böyle olunca MasterChef Duygu kimdir? Duygu Acarsoy kaç yaşında, boyu kaç? Nereli merak edildi. Biz de Duygu Acarsoy'la ilgili her şeyi haberimizde derledik. 

MASTERCHEF DUYGU KİM? BOYU KAÇ, NERELİ

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü


35 yaşında olan Duygu Acarsoy, Ankara Üniversitesi mezunu. Özel bir üniversitede eğitmen şef olarak görev yapıyor. Yarışmaya Ankara’dan katılan Duygu, profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimi almış. Ayrıca dondurma ve sorbe üzerine eğitimleri de bulunuyor. Yumurtayla en iyi sunumu ve tekniği uygulayan Duygu 16’ya giren ikinci isim olmayı başardı. Ayyüce ile arası bir hayli iyi olan Duygu, ilk hafta kırmızı takımda yarıştı. Kaybedilen ilk takım oyunu sonrası dokunulmazlık kazanan Duygu, Celal'i eleme potasına yolladı. Ardından iki isim daha yazan Duygu ile Barbaros arasında tartışma yaşandı. Barbaros verilen yemeği güzel çıkartamayan Duygu'yu "At gözlükleriyle bakıyorsun" diyerek uyarınca gerginlik tırmandı. Duygu ise "Sen benim böyle konuşamazsın bu çok saygısızca. Ben terbiyesizce konuşmayı yakıştıramıyorum" deyip takım arkadaşını uyardı.Öte yandan Barbaros yerine geçtikten sonra yanında duran Celal'e, Duygu için; "Ben bu kıza uyuz oldum. Haftaya garanti takıma alıp, potaya atacağım" dedi.

MASTERCHEF'TE GERGİN ANLAR! FURKAN'DAN DUYGU'YA 'SEN BİR SUS'MasterChef'in 22 Ağustos akşamı yayınlanan yeni bölümünde ise Duygu ve Furkan arasında gerginlik yaşandı. Yeni bölümde oynanan takım oyunu sırasında kırmızı takımın iki tatlıcısı arasından sıkıntı yaşandı. Duygu'nun "Ya şimdi ben de bilmiyorum" sözünün ardından Furkan, "Bilmiyorsan konuşmayacaksın" dedi. Bu diyalogun ardından ikili daha da gerildi. Duygu'nun bir tarif için "Adam dedi ya 'köpüğümsü' diye Furkan" demesinin ardından sinirlenen Furkan "Sen bir sus ya" diye çıkıştı. Buna sinirlenen Duygu ise "O ne demek ya" diyerek tepki gösterdi.