TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması MasterChef yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Son birkaç haftadır sosyal medyada elenen isimlerin ifşa olduğu MasterChef'te benzer bir hadise yaşandı.

6 Kasım 2022 Reyting Sonuçları Çok Can Yakar! Tozluyaka Yargı Teşkilat Güzel Günler Kaçıncı Oldu? 6 Kasım 2022 Reyting Sonuçları Çok Can Yakar! Tozluyaka Yargı Teşkilat Güzel Günler Kaçıncı Oldu?
TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması MasterChef yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Son birkaç haftadır sosyal medyada elenen isimlerin ifşa olduğu MasterChef'te benzer bir hadise yaşandı. 8 Kasım Pazar akşamı eleme gecesinin yaşanacağı MasterChef'te kim elendi belli oldu. Peki MasterChef bu hafta kim gitti? 8 Kasım Pazar günü Uğur mu elenecek?

Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın oturduğu MasterChef 3. sezonda heyecan devam ediyor.  8 Kasım Pazar akşamı 95. bölümüyle ekranlara gelecek olan yarışmada değişen eleme sistemi ilk kez uygulanacak. Artık takım oyunlarının ardından elemelerde bir kişinin yazılacağı MasterChef'te eleme üçlüsü direk potaya gidecek. Haftalardır elenecek yarışmanın ifşa olduğu MasterChef'te bu haftada benzer bir durum yaşandı. Acun Ilıcalı'nın konuyla ilgili çaba sarf ettiği hatta yarışmacılara sosyal medya yasağı getirdiği MasterChef'te kim elenecek? Bu hafta veda eden kim merak konusu oldu. Sosyal medyada yer alan iddialara göre MasterChef Türkiye'den elenen kişi ise Uğur oldu. Peki iddialar doğru mu? Gerçekten Uğur mu elenecek?

MasterChef Uğur mu elenecek?

Eğer geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu iddialar doğru çıkarsa elenen isim Uğur olacaktır. Yaptığı tabaklarla yükselişe geçen ancak son iki haftadır potaya düşen Uğur ne yazık ki bu hafta MasterChef'e veda edecek.

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir? Nereli

MasterChef yarışmacıları arasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz 26 yaşında. Yarışmaya Antalya’dan katılan MasterChef Uğur aşçılık mesleğini yapıyor. Uğur en son Katar Doha'da 2 yıl aşçılık üzerine çalışmış.

Lezzet konusunda başarılı ancak sunum konusunda kendisini geliştirmesi gerektiğini söyleyen MasterChef Uğur, Bodrum’da da çalışmış.