Türkiye'nin en çok izlenen yemek programı MasterChef bu hafta elenen isim sızdı! MasterChef programında şampiyon olan, finale kalan ve bu hafta veda eden isim belli oldu. MasterChef programında elenen isim kim oldu? 4 Kişinin kaldığı MasterChef'de elenen

Ziraat Bankası 65.000 TL İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı! Ziraat Bankası 65.000 TL İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı!
Türkiye'nin en çok izlenen yemek programı MasterChef bu hafta elenen isim sızdı! MasterChef programında şampiyon olan, finale kalan ve bu hafta veda eden isim belli oldu. MasterChef programında elenen isim kim oldu? 4 Kişinin kaldığı MasterChef'de elenen isim sizlerle!

MasterChef Türkiye’ye bu hafta kim veda ediyor?

MasterChef programında bu hafta elenme adayları Emir, Barbaros ve Özgül arasında bir eleme gerçekleşecek. MasterChef bu hafta veda eden isim Özgül oldu!

MasterChef Özgül elendi!Bu hafta MasterChef programında elenen isim Özgül oldu! Programın en çok sevilen isimlerin arasında yer alan Özgül, programa veda etti. Eray'ın daha başarılı olması sonrası Özgül, her kesimden elenmesi ilk isim olarak düşünsede yaptığı tabakla son 4'e kalmayı başardı. MasterChef'de Özgül rekor kıran bir tabakla MasterChef'e son dörte kaldı ve 4. olarak programa veda etti! MasterChef bu hafta Özgül veda etti!

Serhat Doğramacı ilk 3'e kalmayı başardı! Ancak..

MasterChef programında en rahat olan isim Serhat oldu! Serhat Doğramacı, MasterChef programında ilk 3'e kalarak büyük bir başarı sağladı. Ancak MasterChef'de Serhat'ın şampiyon olmadığı öğrenildi. Serhat MasterChef programından bundan sonra eleme kadar yer alacak.

Serhat eleniyor!Bu hafta MasterChef Türkiye veda eden isim Özgül hanım oldu. Özgül'den sonra programa veda eden Serhat olacak! Özgül'den sonra programa veda eden isim Serhat olacak.

Emir ve Barbaros finalde!

MasterChef büyük finalinde Emir ve Barbaros yarışacak! MasterChef programı kazanan Barbaros oldu! 2020 MasterChef şampiyonu Barbaros olurken Emir'e de piyango vurdu. Canlı yayında açıklanacak Barbaros'un kazanması sonrası Emir hayranlarına da müjde var!

Emir Survivor'da

Emir Barbaros finali sonrası, Emir Masterchef programı sonrası Survivor 2021'de yarışacağı öğrenildi.